Kızlaar yarın ameliyat gününü belirlemeye gidiyorum...

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve lilyum_s tarafından 9 Şubat 2010 başlatılmıştır.

9 Şubat 2010
    Konu Sahibi : lilyum_s
  1. lilyum_s

lilyum_s Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Selam kızlaaaar bu zamana kadar hep size karamsarlığımı dile getirdim... Ama şimdi çok kararlıyım ve çekiceim her acının bana mutluluk vericeini düşünüyorum neticede yıllardır hayalini kurduğum şey gerçekleşicek.... Serhat Tuncer doktoum.. Aranızda ona olan var mı bilmiyorum ama benim bi çok tanıdığım ona oldu ve aşırı memnun bende yarın ameliyat gününü kararlaştırmaya gidicem... Sanırım haftaya bi gün vericek... Tek istediğim ameliyattan sonra gözümü açtığımda sorunsuz bi ameliyat geçti dendiğini duymak.... Ve tabikikiiii ameliyatımdan sonra burada sizlerle mutluluğumu paylaşmak... Günler nasıl geçicek bilmiyorum şimdiden heyecandan ölebilirim =))) hihoyyyt

2. 9 Şubat 2010
  3. Larosw

Larosw Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    ağrısız sızısız atlatırsın dilerim
    darısı başıma :KK70:

4. 9 Şubat 2010
  5. lilyum_s

lilyum_s Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Her şey karar vermekte bitiyo... Çok kötü şeyler dyuydum doğumdan beter diğenleride 1 ay yatamadım yemek yiğemedim diğenleri de ama o kadar çok istiyorum ki mutluyum olucam diğe... Tabi inşallah ameliyattan sonrada sizlere böyle konuşurum =)) Günler nasıl geçiceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek =)))

6. 9 Şubat 2010
  7. ***Esra***

***Esra*** Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Şimdiden geçmiş olsun diyeyim inş. ağrısız geçer ameliyat sonrası..

8. 9 Şubat 2010
  9. lilyum_s

lilyum_s Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Teşekkürler.. Şu an heyecanlıyım yarın gün alınca heralde yerimde duramam... ıçim pır pırrrr nasıl geçicek bilmiyorumm...

10. 10 Şubat 2010
  11. annejim

annejim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım benim inan ki hepimiz aynı yollardan geçtik. Biliyorum çok heyecanlısın ama heyecanlanacak kadar da var gerçekten...... İçini ferah tut bil ki herşey şu andakinden çok daha güzel olacak. Yaşadıklarıma rağmen hiç pişman değilim ve de KENDİMİ SÜPER HİSSEDİYORUM.....Hadi bakalım DUALARIMIZ SENİNLE opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

12. 10 Şubat 2010
  13. lilyum_s

lilyum_s Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Teşekkürler iyi dileklerin için sizlerden güç alıyorummm Ay şimdi daha da korkuttun beniiii :KK43: Yaşadıklarıma rağmen demişsin o kadar mı işgenceydi uyandığında..... :gitme:

14. 10 Şubat 2010
  15. annejim

annejim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Hayıııııııır ......Aksine o kadar güzel uyandım ki.... 2 doğum ve 1yumurtalık ameliyatı geçirdim. Üçünden de acı içinde ve ağlayarak uyandım.Fakat bu ameliyatımın girişi de çıkışı da çok eğlenceliydi.Espriler yaparak girdim ve uyudum.Uyandığımda da sağa sola laf yetiştiriyordum ( Uyandığımda odam çok kalabalıktı ve dedikodumu yapıyorlardı yine ağlayacak diye :eek:klava:) Ben 3 operasyonu aynı anda oldum.Meme küçültme ,dikleştirme ve tam karın germe. Uyandığımda tek hissettiğim şey çok üşüyor olmamdı.Çünkü ameliyatım 7 saat sürmüş. Ağrı kesiciler uyanmama yakın ve de sanırım bol miktarda yapıldığı için en ufak bir ağrı acı hissetmedim ve ilerleyen saatlerde de kolundaki seruma belli aralıklarla ağrı kesici verdikleri için ağrı namına bir şey hissetmiyorsun zemuszemuszemuszemus.Sadece ilk 3 gün yatarken ve kalkarken birinin yardımına ihtiyacın olacak o kadar. Ha bir de en zor kısmı ( benim gibi yan yatmaya alışık olanlar için tabii ) sırt üstü yatmak. Yaşadıklarıma rağmen dememin nedeni yaşadığım enfeksiyon olayı.... Sağ meme ucundan aşağı inen dikişlerimin olduğu kısımda enfeksiyon oldu ve dikişlerim açıldı...Yağ nekrozu da eklendi... Ama sadece orada ve şu anda neredeyse kapanmak üzere ama bana epey bir sıkıntı yaşattı... Dilerim senin ameliyatın ve sonrası da süper geçer....Unutma !!!!! Ameliyata ne kadar istekli ve huzurlu girersen o kadar mutlu uyanıyorsun...Bol şans diliyorum kaydirigubbakcemile5

16. 10 Şubat 2010
  17. lilyum_s

lilyum_s Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım beniiiiiiiiiim sana ne kdar teşekkür etsem azdır o kadar rahatladım kiii huzurlu uyucam... Moral çok önemli bi kaç ay önce çok karamsardım ama şimdi olucam diğe o kdr mutluyum ki... Tabi bir de işin kas altı kas üstü tarafı var... Kas üstüne yaptıranlar hiç acı çekmedim diyor ama kas altıııııı =) Benimde kas altı olucak korkum birazda ondan... boshayallersmile

18. 10 Şubat 2010
  19. annejim

annejim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Sakın sakın....:eek:klava::eek:klava: Kasın altını da üstünü de doktorlara bırak !!!!!!!!!! Bize düşen sonucun mutluluğunu yaşamak sositosositosositososito Hadi şimdi güzel rüyalara dal veeeeeeee DOKTORUNA GÜVEN...:1hug: Hangi doktor hastasının üzülmesini ister ki... Hepsinin de elinden geleni yaptığına eminim.Bunca sene boşa okumuyorlar dimi ama...Yarın her şeyi ama herşeyi sor .Aklına hiç birşey takılmasın. Hatta bir kağıda unutmamak için şimdiden notlar bile alabilirsin. Emin ol hiç usanmadan cevaplıyorlar..... Sıkı takipçinim ha gayret......aklinialirimsmileaklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3