Kizlaarr Rica Etsem Bakabilirmisiniz

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve istiridyeyim_incimsin tarafından 26 Mart 2008 başlatılmıştır.

26 Mart 2008
    Konu Sahibi : istiridyeyim_incimsin
  1. istiridyeyim_incimsin

istiridyeyim_incimsin Bal oğlum benimm..... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    BENİM BU Bİ KAÇ GÜNDÜR GARİP Bİ ŞEKİLDE KARNIM AĞRIYOR VE KARNIMIN ALT KISMINDA BAKMA ŞEKLİDE HAFİF AĞRILAR VAR .. ÖZELLİKLE BU GÜN SOL TARAFIMDA KASIK HİZASINDA BATMALAR OLUYOR.. ADETİMİN 25.GÜNÜNDEYİM 7 GÜN KALDI ADETİME ACABA Bİ FİKRİ OLAN VARMI... YUMURTLAMAMI? YADA BÖLE OLUP HAMİŞ OLDUĞUNU ÖĞRENEN VARMI ?.. BU ARADA GÖĞÜSLERİM HİÇ Mİ HİİİÇÇÇ ACIMIYOR.. O YÜZDEN HAMİLE OLDUĞUMU SANMIYORUM.. ÇOK ÇALIŞTIM AMA BU AYYY ÖRRRTTTMENİMMM... :) İLGİNİZE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR...a.s.

2. 26 Mart 2008
  3. xoxmrxuxm66

xoxmrxuxm66 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ya bende aynıyım karnımda iki taraflı ağrı kasılma başladı sonra bacaklarımda kramp sonra sık idrara çıkma bu sabahta 3- 4 kez çok fena midem bulandı bel ağrısı başladı adet günüm yarın ama en büyük belirti göğüs hassasiyeti diyolar oda bende yok o yüzden ümitlenemiyorum

4. 26 Mart 2008
  5. KIZLARIMCANLARIM

KIZLARIMCANLARIM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5.710
    Ödül Puanları:
    238
    arkadşalar tek başına kasık ağrısı hamişlik beliritis malesefki diil.. hamişlikde bence en yii belirtiyi göğüsler veriyor..özelliklede uçları.. ama inş sizlerde hamişlik olmuştur.. herşey gönlünüzce olsun.. durmak yok yola devamm.. sırf çalışmakda yaetmyior.. O nu veren Rabbim ne zaman kısmet ederse o zaman gelicektir üzülmeyin sakınn.. durmak yokk yola devamm..:)

6. 26 Mart 2008
  7. SUDENAZ222

SUDENAZ222 evli,mutlu,ikiz çocuklu Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    146
    canım benim...bu yumurtlama belirtisi değil kesinlikle...çoktan yumurtlamış olman gerek....hiç belli olmaz hamişlik yerleşme olabilir zaten gögüs hassaslıpı içinde erken bi süre..kendine dikkat et sen bu sıralar....çalışkan bi öğrencisin maşallah....:))

8. 26 Mart 2008
  9. ilaydaa

ilaydaa Guest

Ya bende bişey sorcam
    Ben normelde adet olacağım zaman bir hafta önceden göğüslerim ağrımaya başlar
    hamileliktede böyle belirti olabilirmi
    Yani adet belirtilerine benzeyen şikayetler gebeykende oluyomu
    Benim şuan göğüslerim inanılmaz ağrıyoo
    Sonuç negatif sanırım :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

10. 26 Mart 2008
  11. istiridyeyim_incimsin

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    EVET HAMİLELİK BELİRTİLERİ İLE ADET BELİRTİLERİ AYNI OLUYOR CANIM... AYIRT EDİLEMİYOR... HAMİLE OLDUĞUNU ÖĞRENİP ADET SANCISI ÇEKEN BİLE VAR .. HAYIRLISI BEKLEMEK EN DOĞRUSU AMA Bİ UMUT ARIYORUZ İŞTE... RABBİM EN DOĞRUSUNU BİLİR. İNŞALLAH KUCAĞIMIZI BOŞ BIRAKMAZ...a.s.

12. 26 Mart 2008
  13. ilaydaa

ilaydaa Guest

Tek dileğim bu
    Allah hepimizin yüzünü güldürsün..a.s.a.s.

14. 26 Mart 2008
  15. nur82

nur82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaslar benim 10 gündür göğüs uçlarımda yanma hissi gibi bir his var.tam olarak ağrı gibi degil.bu sekilde bir belirti yasayan oldu mu?ama göğsümde hassasiyet,ağrı falan yok.adetime 3 gün kaldı.illaki göğüs agrısı olması mı gerekiyor:1no2:
    göğüs uçları belirti verir derken nasıl belirti veriyor tam olarak?

16. 26 Mart 2008
  17. EU1

EU1 Guest

Arkadaslar Hamilelik Belirtisi Kisiye Gore Degisiyo Sanirim. Burda Hic Bi Belirti Yasamadan Hamile Oldugunu Ogrenen Arkadaslarin Yazilarinida Okudum. Inşallah Hamilesinizdir..

18. 26 Mart 2008
  19. istiridyeyim_incimsin

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    KİMİLERİNİNKİ HEMEN DÖLLENMEDEN SONRA Bİ KAÇ GÜN İÇİNDE UÇLARINDA ACIMA ŞEKLİNDE DOLGUNLUK DOKUNAMAMA GİBİ BELİRTİLER GÖSTERİYOR. KİMİNİNKİDE ADETİ GEÇİP SONRA MEYDANA ÇIKIYOR.. AMA GÖĞÜSLER EN BÜYÜK BELİRTİ. BENİMDE YOK GÖĞÜSLERİMDE BELİRTİ.. UFF SADECE BATMALAR VAR İŞTE.. BAŞKADA BİŞEY YOKKK.. GALİBA OLMADI...