Kızlar 20.haftam bitti hala kilo veriyorum...

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve sulucan57 tarafından 28 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

28 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : sulucan57
  1. sulucan57

sulucan57 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    slm 20+5 hamileyim oluşum olcak inş. allah nasip ederse.bebeğimin 4 lü testi yapıldı en son. herşey normal ve çok iyi maşallah.hatta bebeğim 10 gün önde ilerliyo. gelişimi iyi dedi doktor.fakat şöyle bir durum var 84 kilo ile hamile kaldım ve şuanda 78,5 kiloyum. henüz hiç kilo almadım aksine 5 kilo verdim. doktorumda inanamadı.bebek çok iyi ve sende kilo veriyosun aferin sana dedi. rejim yapmıyorum. canımın istediğini yiyorum ama çok iştahlı değilim eskisi gibi bundan olabilirmi acaba kilo alamamam.ve ayrıca 3. aya kadar gün aşırı hep kustum.işte böyle inşalllah bebeğim hala iyidir.canım efem bian önce kucağıma almak istiyorum seni.allah hepimize bebişlerimizi sağlıklı sıhhatli kucağıma almayı nasip etsin inş. arkadaşlar..

2. 29 Temmuz 2010
  3. aSkiTo

aSkiTo █ █ █ ipek böcügüm █ &#96 Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    196
    oh ne güzel iste
    daha ne istiyorsunn :)
    zaten kilolu hamile kalmissin..
    cocuk dogunca bir bakiyormussun. manken oluvermissinsempatiksalakcinni

4. 29 Temmuz 2010
  5. capellas

capellas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm bende 78le hamile kaldım artık 18. haftaya başladım 75e düştüm ama benm doktor çok kızdı artık kilo verme diye gerçi bebekte bi sorun yok ama bilmiyorum kötü kötü baktı:) benimde tamamen iştahsızlık ve mide bulantılarından dolayı oldu ama bi yandanda seviniyorum zaten topik hamile kaldım bari 20.haftaya kadar almayım kilo zaten sonrasında el mecbur