Kizlar 24 Kasimda Prensesimi Kollarima Aldimm

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve cananfs tarafından 30 Kasım 2007 başlatılmıştır.

30 Kasım 2007
    Konu Sahibi : cananfs
  1. cananfs

cananfs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar herkese selam,işte bizim dogum hikayemizzzzzzz.son hafta sureklı kontrole gıdıyordum,nst de çok az sancılarım vardı ancak ben hıssetmıyordum,en son 23 kasımda kontrole gıttım sancılarım varmış ama yeterlı degılmiş,o gece çok sık lavaboya gıttım ve hıç uyuyamadım,24 kasım sabahı saat 7 gıbı eşime kahvaltı hazırlarken bir akıntı hissettim ve evet nişan gelmişti,panik yapmadım evde biraz vakit geçirdim,daha sonra dr.umu aradım hemen gel dedi,eşimle gittik,muayeneden sonra dr.um dogumun basladıgını ancak bebegın çok yukarda oldugunu soyledi,hemen sezeryana aldı,hazırlıklar yapılırken eşim annemi almaya gitti(annemde şehir dışından 1 gun once gelmişti)ben kendimi kotu hıssedıyordum,dr.uma bebegımın çok onemlı oldugunu soyledım,derken amelıyathane,belden spınal igne veeeeeeeeeeee bir aglama sesi,arkadan bu benim bebegim mi dedim ve hıçkıra hıçkıra agladım,yanagıma deydirip goturduler.evet artık guzel prensesim dogmuştu,BESTE' me kavuştum,ALLAH 'ıma çok şükür prensesim artık kollarımda.4500 gr.dogdu :)))) ancak şimdi sütüm yetmiyor,mamayla destekliyorum,biberon kolay gelincede memeyi tutmuyor:))) kızlar ALLAH isteyen herkese bebiş versin ve tum hamıleleri hayırlısıyla kurtarsın,ilerleyen zamanlarda resimlerinide koyarım.optum canlarımmmmmmmmmm.:dance::teytey::KK46:::teytey:

2. 30 Kasım 2007
  3. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    hayirli olsun cnm allah anali babali buyutur isallah masallah diyelim darisi basimiza

4. 30 Kasım 2007
  5. LiLey

LiLey Guest

Güle güle büyütün canım.Beste Bebişi öp bizim yerimizeŞeniz

6. 30 Kasım 2007
  7. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    ayy canım gözün aydın Allah analı babalı büyütsün maşallah kilosuda yerinde Allah bağışlasın darısı bizlere...

8. 30 Kasım 2007
  9. EU1

EU1 Guest

Ay bacim sen ne ara dogurdunda geldin birde dogum ayeni yaziyon.Allah iyiligini versin.Canim inan cok sevindim.Allah anali babali buyutsun.K.K nin prensesleri cogaliyo oh masallah.Artik sende resmini koyarsin canim bekliyoruz.Gozunuz aydin olsun.Bu arada gercekten tam nur topu gibi dogmus masallah :teytey: Kac gun gec dogdu canim bebisin.

10. 30 Kasım 2007
  11. manolyaa

manolyaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hayırlısı olsun canım analı babalı büyüsün allah nazarlardan korusun sizi.darısı başıma tüm istiyenlere tez zamanda inşallah.

12. 30 Kasım 2007
  13. EU1

EU1 Guest

güle güle büyüt cnm sakın mama verme emdikçe gelir sütün ilk 15 günkü süt en önemli sütt biliyosun topuktan kan alınacak ilk 15 günde ve sadece anne sütü alan bebeklerde daha iyi sonuç veriyorrrr....benimde azdı herkesin az olur sadece meme ver cnm...onun desteğe ihtiyacı yokk..varmı anne sütü gibisi beyazımsı bile olmayabilir daha sütün ama antibiyortik değerinde özelli
    kle geceleriiiiiiiiii-- bol emzirrrr

14. 30 Kasım 2007
  15. DreamLover

DreamLover Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    107
    Ödül Puanları:
    113
    Hayırlı olsun Canancım, Allah analı babalı büyütsün. Maşallah çok tontiş doğmuş, Annesi emzir onu bol bol, sakın sütüm yok falan deme, emmezse hiç gelmez sütün. Egemene katılıyorum emzirme konusunda geceleri özellikle anne sütü alsın.

16. 30 Kasım 2007
  17. murgiz

murgiz kuşum ardam Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canımmmmmmmmmm besten sana hayırlı olsun tebrik ederim canım ,,bak diyodun gelsin gelsin bak kavuştun bestene,,canımm maaşaalah kızın kilosu iyiymiş zaten normal doğum zor yapardın canımcım,çok ağrıların oldumu kaç dk sürdü ameliyat

18. 30 Kasım 2007
  19. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    anam masallahj yerim ben o tombisi hey kurban oldugum allahim darisi arkadaslarin basina ve benim basima o kadar sevindim ki allah anali babli buyutsun sizlere bagislasin insallah
    darisi bana da insallah