Kızlar 26 mart'ta oğluşuma kavuşucam

Konusu 'Nisan Anneleri' forumundadır ve wsw tarafından 19 Mart 2008 başlatılmıştır.

19 Mart 2008
    Konu Sahibi : wsw
  1. wsw

wsw Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    88
    Bugün dr. randevumuz vardı gittik dr.rum benim için sezeryanın daha iyi olucağını söyledi aslında ben normal doğumu çok istiyordum ama internettende çok araştırdım gerçekten benim için sezeryan şimdilik daha iyi gözüküyo 38+6 haftalıkken 26 mart çarşanba gününe gün aldık yani bir hafta sonra Allah kısmet ederse oğluşumu kucağıma alıcam çok heyecanlıyım:KK46:
    yalnız henüz epidüralli sezeryanmı olayım yoksa tam anestezimi uygulansın karar veremedim epidüralli sezeryan olunca ilk oğluşumu ben görücem onun için istiyorum ama birazda korkuyorum :1no2:siz ne dersiniz?
    üzüldüğüm tek nokta nisan annesi olamamak :1no2: ne yazıkki bende aranızdan ayrılıyorum:1no2:
    kızlar lütfen bana dua edin hayırlısıyla kavuşayım oğluşuma.... a.s.
    :nazar::nazar::nazar:

2. 19 Mart 2008
  3. gxuxzelresim

gxuxzelresim mutluyum çünkü anneyim:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Allah yardımcın olsun.inşallah sağ salim kurtulursun.mecburen sezeryan demişsin.bir problemmi var?

4. 19 Mart 2008
  5. wsw

wsw Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    88
    teşekkür edrim canım yok bir problem yok yalnız bizim bebiş biraz iri bir bebekmiş:nazar: onun için dr.rum doktorum senin içinde ebek içinde sezeryan daha iyi dedi nettende araştırmıştım gerçektende doğum zor oluyomuş eger araştırmadan gitseydim belki normal olsun diye ısrar ederdim ama bebegimide kendimide riske atmak istemedim

6. 19 Mart 2008
  7. sule-46

sule-46 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Hayırlısı olsun.Bebek sağ salim doğsun da .Tabi ki hepimiz kabul ederdik,ama düşünüyorum da eskiden nasıl doğuruyolarmış,4,5 kilouk bebek hikayesi anlatan çok.
    Ama ufak bi risk bile olsa sezeryan en iyisi.Epidural olanlar daha çabuk toparlandıklarını anlatıyorlar.Sen bilrisin,Allah yardımcın olsun.

8. 19 Mart 2008
  9. inxsxirah

inxsxirah Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım Allah sağ salim kurtarsın ikinizide inşaallah.
    doğduktan donra bebeişe k vitamini yapacaklar ve topuktan kan alacaklar test yapılması için unutmayın olur mu.
    Allah'a emanet olun.

10. 19 Mart 2008
  11. ozturyu

ozturyu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    allah yardimcin olsun canim dualarim seninle sen bizim biricik nisan annemizsin

12. 19 Mart 2008
  13. zeliscik

zeliscik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    allah hayırlısıyla kurtarsın.senin için en iyisini dr.un bilir.bende her ne kadar normal doğum istesemde dr.um sezeryan öneriyor.bakalım önümüzdeki haftalarda kararlaştırcaz bizde.allah yar ve yardımcın olsun canım

14. 19 Mart 2008
  15. Viola

Viola Yiğitim bitanem.. Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Canım,hayırlısıyla kavuşursun yavruna inşallah.Ben epiduralli sezeryana karar verdim,yakın zamanda bu şekilde doğum yapan arkadaşlarım oldu,çok memnunlardı.doktorumda tavsiye edince bende öyle istedim.doğum hikayeni bekliyoruz..dualarımız seninle canım..

16. 19 Mart 2008
  17. duyalp

duyalp Guest

canım inşallah sağlıkla kucağına alırsın oğluşunu,benım doktorumda epidural onerdı,daha cabuk toparlanılıyormuş epiduralde,doğum yapan arkadaşlarımdanda araştırdım,onların içindede epidural önerenler daha fazla,hayırlısı olsun..

18. 19 Mart 2008
  19. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    canım benım kılosu ne kadar kı

sen nısan annesı sın dualarımız hep senınle