kızlar 6 ay oldu ama iki kaşımın ortası hala incelmedi çıldırıcam

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve miss_angela tarafından 6 Nisan 2010 başlatılmıştır.

6 Nisan 2010
    Konu Sahibi : miss_angela
  1. miss_angela

miss_angela Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar ya 6 ay oldu ameliyat olalı iki kşımın ortası kapkalın incelmedi
    6 ayda hala şiş olamaz herhalde ya bu ne biçim iş çıldırıcam önden çok kötü duruyo geçmicekmi yaaaaa bu düzelmezse çldırıcam:sinifsinif:

2. 6 Nisan 2010
  3. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnmmm dedgin yerin çoktan incelmesi şişlerin gitmesi lasım ...sanmıyorum 6 aylıkkennn burun ucunda şiş oluyorda o üst kısımlarda olmaması lasım..

4. 6 Nisan 2010
  5. lebeaute

lebeaute Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cnm pekı 3. ayla arasında fark war mı smdı resımlerıne baktım?? pekı genel olarak fark war mı ödem de 3. ayla?

6. 6 Nisan 2010
  7. lebeaute

lebeaute Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bır de eskıden kalın mıydı orası??

8. 6 Nisan 2010
  9. oske.06

oske.06 Afakanlar basıyor :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Canım doktoruna sordun mu ? Ben kasımdan berı arastırıyorum hıc duymadım bole bısey

10. 6 Nisan 2010
  11. floransa

floransa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Evet canım belli oluyo resimlerden alnınla burnun bitişikmiş gibi devam ediyo, sanki alın burna doğru uzuyo gibi...bende aynısından korkuyorum bugün arkadaşkarım keşke alnınla burnun arasına bi çukurlık girinti konulsaydı dediler vede haklılar bende öyle düşünüyorum doktoruma sormuştum bide burnum şuanda kavisli duruyo ki bende düz istemiştim bana daha çok erken bi bekle (bu arada 1aylık burnum)
    en geç burun kökü şişliği iner demişti inince görürsün demişti 6 aya kadar geçmezse o zaman konuşuruz demişti. Ve üzgünümcanım senin altı ayın dolmuş ve bu demektir ki şişlikten değil...bi doktorunla konuş bi öğren bizide merakta koyma istersen.

12. 6 Nisan 2010
  13. lululu1

lululu1 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar neden olumsuz konuşuyorsunuz :S bazılarınız estetikli burnun kavisli olması gerektiğini idda etmiş ...asla hayır... asıl pinokyo gibi kavisli burunlar çok kötü kusura bakmayın! Bakın Aysun kayacı'ya sadece kemiği alınmış ama çok güzel duruyor. Bence senin burnun gayet güzel!! Ajda Pekkan aşırı kavis olmuş eski burnunu Onur Erol'a düzelttirene kadar canı çıkmıştı. Gerçek hayattaki güzel dediğiniz doğal burunlar estetikli burunlar kadar kavisli değil ztn o yüzden doğal!! Senin burnun çok güzel.. ama insanların lafları seni ister istemez etkileyecek. Mesela bana göre çok kötü olmuş kavisli bir burun için sahibi bakın benim güzelim burnuma diye albüm açmış :S ama çok kötü...güzellik göreceli.. o yüzden kendi gördüğne önem ver! Mesela ben de albüm yaptım biri bana kötü duruyor dese asla takmam çünkü bana göre çok güzel ve hiç bir girinti çıkıntı yok. Çok oyulmuş kişilerin burnu yakından girintili çıkıntılıdır çoğunlukla.

14. 6 Nisan 2010
  15. matmazelll

matmazelll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım bence öyle çok abartılacak bir sorun yok gibi. gayet doğal duruyor ve açıkçası estetikli değil de sanki kendi burnunmuş gibi. çünkü estetik ameliyat sonucunda normalde daha kavisli bir görüntü oluyor. bu arada doktorun kimdi?

16. 6 Nisan 2010
  17. matmazelll

matmazelll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    pelusatugce geçmiş olsun. albüme baktım. açıkçası senin dediğin gibi öyle çok da doğal durmuyor ve oldukça havalı bir burnun olmuş bence. ama yüzüne çok yakışmış güle güle kullan canım...

18. 6 Nisan 2010
  19. miss_angela

miss_angela Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    CANIM doktorum tuğrul marala eskiden boğaziçinde çalışıyodu ama ayrılmış sanırsaaamfisfisfis