kızlar 6 aydır hep aynı sonuç:b hcg<1.20:(

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve derendeniz tarafından 8 Ekim 2007 başlatılmıştır.

8 Ekim 2007
    Konu Sahibi : derendeniz
  1. derendeniz

derendeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar son 6 aydır bebek istediğimiz için adetime 1-2 gün kala dayanamayarak kan tahlili yaptırıyorum.ama sonuç her defasında negatifsenağlama.artık sonuç almaya giderken nefesim daralıyor içim bulanıyor kalbim acayip çarpıyor ve bu sefer kesin pozitif diyorum ama nafile.ordaki kızla tanış olduk artık.kız beni görünce taa uzaktan kafayı sallamaya başlıyor:1no2:artık o kızdan nefret ediyoruuuum.ve her seferinde teşekkür edip ordan içim kan ağlayarak ayrılıyorum:a015:allahım duy sesimi şu mübarek kadir gecesi benim gibi çocuk isteyen herkesin kucağını doldur yarabbim.

2. 8 Ekim 2007
  3. Azerin

Azerin Dost istersen, Allah yeter... Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    amin canım. bende 2-3 aydı bebek beklıyorum ama henuz yok. Insallah Allah bu gece dualarımızı kabul eder.

4. 8 Ekim 2007
  5. EU1

EU1 Guest

bu akşamki kadir gecesi hayrına inşallah dilekleriniz kabul olur ve hasretle bebek bekleyen anne adaylarına nasip eder allah her zaman yanımızda fakat bazen uygun zaman belki bu zaman değildir inşallah en yakında gebişlik olur selamlar hepinize

6. 8 Ekim 2007
  7. serpil2

serpil2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    amin arkadaşlar ben de 5 aydır bekliyorum, allahım dualarımızı bu gece kabul edr in hepimizin hayırlı kandillerşallah

8. 9 Ekim 2007
  9. Morgxuxl

Morgxuxl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    ben 3 yıldır anne olmak istiyorum ve bunun içinde 1.5 yıldır tedavi görüyorum. bazen ağlamaktan gözlerim şişti bazen yatak yorgan yattım. ama artık büyüdüğümü farkettim herşeyin vakti zamanı vardır diye düşünüyorum. en güzeli hayatı kendimize zindan etmemek ve sabırla beklemek...