kızlar acaba albümin mi oldum

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve brn1987 tarafından 29 Haziran 2010 başlatılmıştır.

29 Haziran 2010
    Konu Sahibi : brn1987
  1. brn1987

brn1987 meleğimi büyütüyoruz Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    merhaaba kızlar tatile gittik geçen hafta ama zahir oldu ayak ve bacaklarım arabada okadar şiştiki iki numara büyük terlik aldım genede olmadı akşamları indi aama sabah gene şişti istanbul bodrum arası araba yolcuğu yaptım doktorum uçak ve gemiyi önermediği için sadece kara yoluyla gittim ama mahfoldum şimdi korkuyorum acaba albümin faalan mı oldum dayımın kızı olmuştu doğumu çok zorlaştı nolur yardım edin

2. 29 Haziran 2010
  3. EstosHB

EstosHB Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba
    Ben de 6 aylik hamileyim cuma gununden beri bendede asiri sisme oluyor. sanirim bunun yolculukla pek alakasi yok. doktora gitmeme 1 hafta var diye biraz internetten baktim odem olabilecegi yaziyordu. senin ayaklarin 2 numara buyumus ben ne terlik giyebiliyorum ne ayakkabi :) mumkun oldugunca geceleri ayaginin altinda yastikla uyu. ben ole yapiyorum gerci gece iniyo ustune basayim hemen sisiyor :) cok fazla ayakta durmamak yemeklerde baharati ve tuzu kesmek gerekiyor. doktorun bu sislikler icin seni kontrol altina almasi gerekiyormus hamilelige bagli hipertansiyon mu ne olabilirmis.

4. 29 Haziran 2010
  5. brn1987

brn1987 meleğimi büyütüyoruz Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun canım allah sağlıkla kavuştursun bebeğine benim 26. haftam bitti buğun doktora gittim yolculuktan olabilişr dedi tansiyon düşüklüğü yaaşıyorum ben eğer şişmeler evdede devam ederse gel dedi inşallah bişey çıkmaz ya bi o eksikti yani