kızlar acil bebek mobilyası

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve Rosca tarafından 8 Nisan 2008 başlatılmıştır.

8 Nisan 2008
    Konu Sahibi : Rosca
  1. Rosca

Rosca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kılzar çok acil yaw bebek mobilyası arıyoruz bir fikri olan var mı? nerelere bakabiliriz
    birkaç yere baktık hiç hoşumuza gitmedi acil önerilerinizi bekliyoruma.s.

2. 8 Nisan 2008
  3. seherb

seherb Benim Küçük Beylerim. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım eger istedigin gibi bişi bulamıyosan bence en saglamı yaptırmak olur .. hem kendi zevkine görede süper olur .. ben onu ko9nuda şanslıyım galiba eşim yapıyo onu düşünmicem sende öle yaptır bence
    a.s.

4. 8 Nisan 2008
  5. yasmer

yasmer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    51
    Ödül Puanları:
    108
    kocaelide oturuyorsun heralde bende orda oturuyorum çilek mobilya var ben bayılıyorum onlara sonra körfez mobilya var bilmiyorum biliyomusun orda da var onun bulunduğu yerin adını bilmiyorum da orda bütün cadde boyunca mobilyacılar var orda kesin var ordan bakabilrsin canım ama nedir bu acele onu anlamadım neden acele ediyorsun

6. 8 Nisan 2008
  7. Rosca

Rosca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    sağol canım eğer kafamıza yatan birsey olmazsa bizde yaptıracağız herhalde
    çok teşekkürler

8. 8 Nisan 2008
  9. GÜLSENE

GÜLSENE Guest

Istanbul Maskoda çok Güzel Mobilyalar Var Gezmeni Tavsiye Ederim Ben 2 Hafta önce Gittim Dolaştim çok Güzeldi Ortalama Fiyatlar 1.900-2.100ytl Arasi Ben Alicaktim Ama Biraz ödemelerimiz Var Biraz Bambuda Yatiricam 5-6 Aylikken Alicam Inşallah Bir Aksilik Olmazsa

10. 8 Nisan 2008
  11. Rosca

Rosca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben bayramoğlunda oturuyorum canım istanbula daha yakınım ,acele değil aslında ben çalışıyorum ve eşim ile çok fazla vakitlerimiz uymuyor uysada kısıtlı bir zaman haftasonları ve çoğu yer kapalı oluyor en azından birkaç yer belirleyebilirsek direkt oralara odaklanırız gezme ile kaybedilecek vaktimiz yok bu acıdan biraz aceleciyim canım a.s.

12. 8 Nisan 2008
  13. masumkedi

masumkedi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende izmitliyim semra adapazarında çok çeşit var hemde çok uygun fiyatlara 1 milyara yaptırıyorum ben. hazırlarıda 1 milyar civarı çok uygun adapazarı bence bir hafta sonu adapazarını dolaş derim. bende 18 yaşına kadar kullanabilsin diye siparişle yaptırıyorum ama görmen lazım hazır olarakta çok güzel şeyler var çilek mobilyada var adapazarında gitmişken onada orada bakabilirsin çark caddesinde

14. 8 Nisan 2008
  15. Meral

Meral Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    semra nerelere baktın? oda almaya karar verdin mi? biz hala kararsısız. Gerçi bana kalsa hemen alacam da eşim tutuyor beni Allah'tan :))

16. 8 Nisan 2008
  17. gelincik_01

gelincik_01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106

evet canım bende gülsene katılıyorum masko mabilyacılar çarşısında çok güzel çeşit çeşit mobilyalar var. tavsiye ederim canım hem fikir edinmiş olursun.:icecream:

18. 8 Nisan 2008
  19. Meral

Meral Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    masko'nun internet sitesinden bakıp fikir sahibi olunabilir. ben hem masko'yu hem de modoko'yu bitirdim netten :))) çok güzel şeyler var gerçekten.