kızlar acil cevap bekliyorum

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve eren sezen tarafından 29 Nisan 2009 başlatılmıştır.

29 Nisan 2009
    Konu Sahibi : eren sezen
  1. eren sezen

eren sezen ♥eren&kayra♥ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    slm kızlar benim sorunum çok acil tecrübelerinize ihtiyacım var evliyim 5 yaşında oğlum var doğumdan sonra spiral taktırdım korunma yöntemi olarak ama dün spiralim rahatsızlık verdiği için çıkartırdım doğum kontrol hapı kullanmak istiyorum kilo aldırmayanı hangisi daha önce kullanıpta memnun kalan varsa ismini yazsın bana lütfen birde bugün adetimin 2.günü hapı ilk ne zaman almam gerek onuda söylerseniz teşekkür ederim şimdiden hepinize:1no2:

2. 29 Nisan 2009
  3. erva15

erva15 Guest

canım valla ben hep doğal yontemlerle korundum yanı eşim dışarı boşalma yontemıyle korundu suan bebek ıstıyoruz o yuzden korunmöayı bıraktık ama hapları hiç tavsıye etmem en ıyısı bıle bı suru yan etkı yapıyor o kadar kişiden duydum kı en yakınlarım maalesef cok kotu sonuçlarla karsılastılar spiralde çok doğru bı korunma yontemı değil cunku sonucta vucutta yabancı bı madde takılı olduğun çoğu bünye kabul etmıyor enfeksıyon ağrı ilişkide ağrı kanama vs. şeylere sebep oluyor eşinin iradesıne guvenıyorsan o korunsun prezertafı ben hiç sevemedım o yuzden dediğim gibi eşim kendı kendıne korundu ve cok rahattık cok memenunduk hatta eşim önerdi bu korunma yontemıne o asla bana ilaç kullandırmaz spiral falan da taktırmaz yanı oyle soyledı boyle seylerde kadının yapacağı fedakarlığı erkeğın yapması gerektığını savunur hep eşim

4. 29 Nisan 2009
  5. EU3

EU3 Guest

Adetinin 3, günü yasmin adlı ilaca başlıyabilirsin hem en az yan etkili hemde çok iyi

6. 29 Nisan 2009
  7. deryyy

deryyy wait wait nereye kadar Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yasmini 2,5 sene kullandımm acayip tüylenme yaptı ben de ve 3 aydır vermeye çalıştığım ama çok zor verebildiğim kilolar yan etkisi olarak kaldı.yesimpatın da söylediği gibi en az yanetkisi olanı da bu aslında, doktora danışsanız bence daha iyi sonuçta onlar güncel ilaçları bizden daha iyi bilir. geçmiş olsun

8. 29 Nisan 2009
  9. eren sezen

eren sezen ♥eren&kayra♥ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    teşekkür ederim arkadaşlar spiral evet bende 5 yıldan sonra yerinden oynamış batma hissiduyup gittim doktora iyiki eşinle beraber olmamışsın batardı dedi ramak kaldı rezil olmamıza kızlar eczaneye danıştım oda yasmini önerdi en iyisi bu dedi ama kararsızım bilmiyorum

10. 29 Nisan 2009
  11. ozziozzbi

ozziozzbi erkanımmmm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben bekarım ama annemden biliyorum diana35 kullanırdı ve çok kilo aldı. :sm_confused:

12. 29 Nisan 2009
  13. MerveKondu

MerveKondu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    cnm herkesin bünyesi ve hormonal yapısı farklı oluyor , doğum kontrol hapları kimisinde kilo ,kıllanma yapıyor , kimisinde farklı etkiler yapıyor bu birisinde yapmıyorsa başkasındada yapmıyacak değil yani , dediğim gibi bünyeye bağlı en iyisi bi dr,un önereceğini kullan...

14. 30 Nisan 2009
  15. txixrtxixl kelebek

txixrtxixl kelebek Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    dıana 35 bana 12 kg aldırdı 4 ay kullandım 4 ayda bukılo aldım bırakınca sbt kaldım sımdık veremıom

16. 30 Nisan 2009
  17. helen55

helen55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam canım ben senelerdir ginera isimli ilacı kullanıyorum çokta memnunum.hem doğum kontrol görevini yapıyor hemde rahim ağzı kanserine karşı koruyor.kilo aldırmıyor merak etme .birde adetin üçüncü günü içmeye başlayacaksın

18. 1 Mayıs 2009
  19. EliFatihEFU

EliFatihEFU Rabbim herkese nasip et ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    73
    hicbir ilac herkeste ayni etkiyi göstermez bunu burdan sormak yerine bir jinekolga gidip önce muayene olmak ardindan da yapilan hormon testeleriyle size uygun ilaci kullanmak en mantiklisi..bende etkisi az diye kafadan yasmin kullandim ama kel kalicaktim nerdeyse..en iyisi size uygun bir ilaca baslamak bunuda burdakiler degil doktor bilebilir