Kızlar acil cevap .....

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve zeytingxoxzlxux tarafından 23 Ocak 2009 başlatılmıştır.

23 Ocak 2009
    Konu Sahibi : zeytingxoxzlxux
  1. zeytingxoxzlxux

zeytingxoxzlxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Selam adetim bir gün gecikti , korunmadığımızdan beri 1-2 gün gecikiyor bende her zaman gebelik testi alıyorum şimdi soruma geleyim yarımsaat önce gebelik testi yaptım baktım tek çizgi çıktı bir de 2. çizgi çıkması gereken yerin kenarında kırmızılık birikti yani çizgi çıkmadı şimdi gidip bir daha baktım net bir şekilde 2 . çizgi görünüyor acaba bööle bir şey yaşayan var mı ????? daha önce de denemiştim beklediği halde testte 2 .çizgi çıkmamıştı ? Aynı şeyi yaşayan :1shok: var mı test hatalımıdır ????? çok uzun oldu heyecandan kusura bakmayın

2. 23 Ocak 2009
  3. fikirdelisi

fikirdelisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    374
    Ödül Puanları:
    153
    canım 1 tane daha yap.insallah hamilesindir.ben o kadar bekletmeme ragmen cift cizgiyi silikte olsa goremedim

4. 23 Ocak 2009
  5. gamze_22106

gamze_22106 Kimin Adı PELİN! Kızımın Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    benim 2.çizgim silikti ve sonuç hamileyim... ama 1 tane daha yap bide en önemlisi kan testi.... İnşallah hamilesindir....:CüvCüv::KK46:

6. 23 Ocak 2009
  7. ceylan83

ceylan83 boncuk gözlümmmmmm:)) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    canım bence testi 1 kez daha tekrarla eğer yine silik çıkarsa hamişsindir tatlımmm

8. 24 Ocak 2009
  9. ebru1987

ebru1987 SeninleDoluRüyadanUyandım ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    bazı testler bozuk olabiliyor canım istersen bir test daha yap ama kan testi ile kesin sonucu bir kaç saatte alabilirsin bence kan testi yaptır rabbim gönlüne göre versin inşallah

10. 24 Ocak 2009
  11. AngelStoOcry

AngelStoOcry ......................... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım bence 10 gün bekle sonrasında daha yeterli bi sonuç alırsın.bu süre içindede vucudundaki değişikliklere dikkat et.kendini çok kaptırıncada psikolojik oluyo bazı şeyler.rahat ol kafana çok takma..inş hamişsindir...:)

12. 25 Ocak 2009
  13. nalanW

nalanW Guest

Benim testim % 90 dogrulugu olan bir testi ve her yapisimda tek cizgi cikiyordu..Ama hamile kaldigimda yine tek cizgi ve silik bir ikinci cizgi cikti...
    Bencede bir test daha yap yada imkanin varsa doktora git...

14. 26 Ocak 2009
  15. zeytingxoxzlxux

zeytingxoxzlxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Herkese desteklerinden dolayı teşekkür ederim , cuma akşamı bir tane daha test aldım ve o da pozitif çıktı , ben ilk testi yeterince beklememişim o yüzden sonradan çıkmış ... çarşamba günü dr. randevum var ilk gebeliğim dış gebelik olduğu için yeterince sevinemiyorum :KK43:( ve kendimi kaptırmak istemiyorum .Umarım çarşamba gününden sonra şansım yaver gider , umarım tüm bekleyenler muradına erer :))

16. 27 Ocak 2009
  17. gncam

gncam şükürler olsun rabbime... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar hamile kalanlar özellikle hamileyken daha bilmeden yani adet belirtileriniz heran adet görüceksinizmiş gibi belirgin oldumu yaa merak ediyorum ama alamadım cevabımı?

18. 27 Ocak 2009
  19. nalanW

nalanW Guest

Bende oldu...Ilk ay cok az adet gördüm,yani sadece kilodum kirlendi biraz ve kesildi...O sira hamile oldugumu bilmiyordum...Ama yinede hamileyse ve kan gelirse mutlaka doktora...daha sonra 3-4 aylik hemileyken bile adet görecegimi düsündüm...Doktorum normal dedi...Kan gelmedi ama normal adet dönemi öncesi olan kasik agrilari,gögüs agrilari gibi belirtilerim 4.aya kadar oldu...Her seferinde korktum adet olup bebegi kaybedicem diye..(daha önce bir düsük yapmistim o yüzden korktum)