Kızlar acil danışmam lazım sizlere

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve OVERnight tarafından 15 Eylül 2009 başlatılmıştır.

15 Eylül 2009
    Konu Sahibi : OVERnight
  1. OVERnight

OVERnight Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşlar yarın ameliyatım var burnumdan,yani ayın 16sında ayın 24ü ise doğum günüm arada gün var ozamana durumum nasıl olur sizce?bir günlüğünede olsa bantları atamazmıyım?burnum kırılmıcak sadece törpülenecek?

2. 15 Eylül 2009
  3. ..jeli..

..jeli.. Guest

sanmıyorum o sürede düzelipte doğum gününe gitmek isteyeceğine cnm düzelse bile kendine alışamıysn bence gitmek istemycksin

4. 15 Eylül 2009
  5. EU2

EU2 Guest

jeliye katılıyorum ...
    o zamana kadar asla duzelemessin cnm ...
    bu seferde kutlamayıver cnm dogumgunu ilk ve son olmayacak ya :)))

6. 15 Eylül 2009
  7. elapr

elapr Guest

Mesela benim 1 hafta oldu ve bu bantlar 2 hafta kadar kalıcak zaten bant olmasada gözaltımda hafifte olsa bi morluk var ama çok az çizgi şeklinde.. Eğer ameliyat olduğunu bilen kişilerse bantlar olsa nolucakki.. Benim en şiş halimi bile gördü ailem arkadaşlarım ama sonuçta geçici bişey yerimseniben

8. 15 Eylül 2009
  9. EU3

EU3 Guest

bence okadar kisa süre icerisinde inan bana bantli olmasi daha iyi...bantlarla daha güzel durur...bantlar cikinca basta pek güzel görünmüo bir cok burun...:)

10. 15 Eylül 2009
  11. EU3

EU3 Guest

kızlara katılıyorum bu sürede iyi görünmen cok zor, yani bünyesel olarak süper hızlı iyilesmiyorsan