Kızlar acil değişiklik yapmam lâzım yaratıcı arkadaşların yorumlarını bekliyorum

Konusu 'Beni Baştan Yaratın' forumundadır ve avrill tarafından 21 Kasım 2008 başlatılmıştır.

21 Kasım 2008
    Konu Sahibi : avrill
  1. avrill

avrill Guest

ya kızlar benim saçlarım katlı kesim ve uzun çok fazla değil ama belimin biraz üstünde ama sorun sadece saçlar değil tamamen değişmek istiyorum saçlarıma fazla dokunmak istemiyorum aslında ama bu son günlerde değişiklik yapmam ve dikkat çekmem gerekiyo çok acil lütfen yardım edin...:Saruboceq:

2. 21 Kasım 2008
  3. kLeoPatRamM

kLeoPatRamM Guest

ahh canım aynen bnmde öyle çatlatmak ıstedıklerım warr gobeklerınden çatırrrrrrrrrrt dıe çatlasınlar ıstıorum bnm saçlarda senınkıler gıbı bnde sacımla oynamak ıstemıorum peki ya sonra....?

4. 21 Kasım 2008
  5. SeJer_Kis

SeJer_Kis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ewtt Sımdı Sıze Saclarınızla Ilgılı Bı Onerı Werebılırım Kızlarr Benım Saclarmda Uzunn Bende Kısaltmak ıstemıorum Ama Sekıl Werdıre Bılırız Dımı Eger Saclarınız duzse Emo Tarzı Kestırebılırsınızz Cokk Hos Duruo Bencee Fotoda Eklerım Istersenız Gym Kusama Gelncede boyunuzu Kılonuzu Yada Tarzınızı Bılmeden Yorum Yapamıorum Malesef

6. 22 Kasım 2008
  7. avrill

avrill Guest

benim boyum uzun ve zayıf biriyim benimde emo tarzı saç çok hoşuma gidiyo zaten saçlarımın katlarını biraz kısalttırcam ama yinede daha farklı bişeyler istiyorum yani zaten saçımla ilgili fazla sorunum yok benim tamamen değişmek istiyorum çok uğraştım ama bişeyler bulamadım kızlar resimlerlede yardımcı olursanız sevinirim

8. 22 Kasım 2008
  9. avrill

avrill Guest

cnm bikaç resim eklersenmisinn:eek:

10. 23 Kasım 2008
  11. 34esra86

34esra86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    boyat saçını avrilin renginde mesela

12. 23 Kasım 2008
  13. SeJer_Kis

SeJer_Kis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım Tabi Foto Eklerım Bende Dun Emo Tarzına Yakın bı sekılde Kstırdım Ayrı Bı Havamı Kattı Ne :) Ben Sımdı Sana Bı Kac Foto Ekleyım Cnm Bnm

14. 23 Kasım 2008
  15. SeJer_Kis

SeJer_Kis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    malesef su anda sorun var daha sonra eklerım canım gıyım tarzına gelınce kendını tamamen degıstırmek ıstedıgını solemısın sana ardımcı olmam ıcın ne tarz gıydıgını bılmem lazım umarım cok sey ıstemıorum:)

16. 24 Kasım 2008
  17. jewel

jewel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    şu anki stilin ne mesela?ne gibi bir değişim yapmak istiyorsun?makyajını, giyimini mi değiştirmek istiyorsun?hoşuna giden bir tarz var mı mesela?biraz daha ayrıntıya insen canımsengözlerimebaksanab

18. 24 Kasım 2008
  19. avrill

avrill Guest

tamam :KK70: kızlar ben daha çok rock tarzı giyiniyorum makyajımıda herzaman aynı gözümün alt kirpik diplerine siyah göz kalemi çekiyorum hep böyleyim 2 yıldır hoşuma giden tarza gelince punk tarz hoşuma gidiyo ben saçlarımın boyunu kısalttırcaktım ama herkes bana böyle çok yakıştığını söylüyo ve sakın kestirme falan diyolar bende böyle bi şekilde değişim yapmak istiyorum işte