kızlar acil doktor arıyorum

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve dilmuh tarafından 6 Nisan 2009 başlatılmıştır.

6 Nisan 2009
    Konu Sahibi : dilmuh
  1. dilmuh

dilmuh hosgeldin oglum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar 9 haftalık hamileyim medicana hastanesine gidiyorum.doktor iyi alakalı ama bebekle ilgili hiç bişey söylemiyor.yani hani bu hafta şurası gelişti gibi.ben yeni bir doktor arıyorum.lütfen bana yardımcı olun.istanbul avrupa yakası

2. 6 Nisan 2009
  3. gks

gks Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm canım murat çarak derım ben.ıyı doktor.

4. 6 Nisan 2009
  5. m.joYy

m.joYy мαSαL тαdıηdα Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ethıca ali paşa.bende cok çektım doktordan en son buraya gıttım cokkk memnunum

6. 6 Nisan 2009
  7. dilmuh

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    çok sağolun kızlar.yakında ikili testte yapılacak ya düzgün bi doktor istiyorum.iki doktoruda değerlendireceğim.bu arada murat bey hangi hastane

8. 7 Nisan 2009
  9. loya34

loya34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb bende 36+5 gunluk hamıleyım medıcal park hastanesıne gıdıyorum doktorum prof. Dr. Fahri Öçer şeker mi şeker bır dotor.Kesınlıkle ınsanın aklında soru işareti kalmıyor Op. dr. karşi ucreti bıraz daha pahalı ama en azından insanın ıcı rahat oluyor

10. 8 Nisan 2009
  11. askbuya

askbuya oğlum benim sçs Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    cnm slm.bende bahçelievler medicalparka gidiyorum suat süphan beyi önerirrim sana muhteşem çok iy bir doktor bi dene bece kesinlkle memnun kalırsın.hem hastane de çok ii.

12. 8 Nisan 2009
  13. dilmuh

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    evet suat bey ve fahri beyi tanıyorum.ama biraz pahalı sanki fahri beyin 100 lira.ikili testi kaça yapıyolar biliyomusunuz.bu arada biliyorum daha erken ama bu benim ilk bebeğim ve herşeyini öğrenmek istiyorum.doktor 5 dakika bakıyo normal deyip gönderiyo.hani istiyorumki işte elleri gelişmeye başlamış kafası şurası falan desin ama o hiç bişey söylemiyo.ikili testte önemli ve ordada aynısını yapacak.doktor iyi güler yüzlü ama yeterli değil.gittiğim doktor avcılar medicanada bu arada.teşekkürler kızlar

14. 8 Nisan 2009
  15. loya34

loya34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım fahrı beye kontrole gıttıgımde en az 20dk kalıyorum ayrıca şöyle bir şey var profa gıttıgın zaman ıkılı testı daha uyguna yaptırıyprsun op.dr gıttıgın zamn daha fazla oduyosun yanı aynı fıyata gelıyo oyleyse neden profa gıtmeyesın ki! benım ailemde özurlu bebek oldugu ve bu problemın nesılden nesıle gectıgı ıcın ıyı bır doktor tercıh ettım ve ıcım cok rahat cok tatlı dıllı, bır doktor hıc bır soru işaretı yok kafamda

16. 9 Nisan 2009
  17. serseri_lady

serseri_lady Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba canım hayırlı olsun bende 15 haftalık hamileyim doktorumdan memnunum tavsiye ederim yenibosnada safa hastanesinde ulviye hanım allah hayırlı doğum nasip etsin

18. 9 Nisan 2009
  19. umuduma

umuduma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba
    Öncelikle hayırlı olsun
    Bende avcılar medicanaya gidiyorum,ilk bebeğim 5 haftalık,ama çok kafam karışık,avcılar hospitalmı avcılar medicanamı karar veremiyorum,herkes birşey söylüyor,banada yardım edin lütfen,bu hastaneleri bilen varmı