kızlar acil maltepe bölgesinde doktor tavisyesi

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve white_dreams87 tarafından 20 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

20 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : white_dreams87
  1. white_dreams87

white_dreams87 en güzel RÜYA'm Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar;
    26 haftalık hamileyim delta hastanesine gidiyordum kontrollerim için 2 hafta önce kontrolüm vardı en son adet sancılarım olduğunu doktoruma söyledim fakat sadece bebeğe ultrasonla bakıp bir problem yok dedi beni gönderdi.daha sonra benim sancılarım arttı ve iki gün sonrası evime yakın olan bir tıp merkezine gittim.kadın doğum doktoru hem ultrasonla hemde alttan muayene etti bebeğin sağlıklı olduğunu fakat benim rahmimin ağzında kısalık olduğunu bu tip rahimlerde erken doğum riski olabileceğini söyledi.daha sonra kan sayımı istedi benden kanımda enfeksiyon çıktı ve antibiotik yazdı.tabi tansiyonumu da ölçtüler yüksek çıktı 16-10 ve çarpıntın çok fazla dedi doktorun bunu nası fark etmemiş diyede şaşırdı.kızlar ben deltaya sadece 10. haftada yani ilk gittiğimde tansiyonum ve kilom ölçüldü onun haricinde hiç ölçülmüyor.ben çarpıntımın olduğunu hissediyorum zaten dahiliyede ekg çektirmemi önerdi doktor.doğum ve kontroller için hastane arıyorum daha önce dragos şifaya bir kez gittim ama orada yenidoğan bakım ünitesi yok o sebeple vazgeçtim.bölge hastanesine giden var mı aranızda tavsiye edebileceğiniz bir doktor ya da hastane var mı maltepe ve civar yakın ilçelerde?hepinize teşekkür ederim şimdiden

2. 20 Temmuz 2010
  3. white_dreams87

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    yaa kimse yok mu yardımcı olabilecek????

4. 20 Temmuz 2010
  5. pityone

pityone Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben de bu civarda hastane arayısı ıcerisindeyim doktorum hastanedn ayrıldıgı için...deltaya benım arkadasım gitti ve düşük yaptırdı doktor yanı doktorn hatasından öyle oldu ve asla kımseye tavsıye etmıyor..dragos şifa da dediğin gib yenıdoğan ünitesi yok yoksa bana da cok yakın benım de aklıma gelmişti orası..maltepe üniv.hastanesi var sana yakın bı ora ile ilgili yorumlara bak istersen..eşimin arkadası orada normal doğum yaptı çok da memnundu..ben kaynarca medicine hospitali denıcem bir..bakalım inş. iyi çıkar..sana da hayırlı ve kolay doğumlar diliyorum

6. 20 Temmuz 2010
  7. white_dreams87

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekkür ederim canım cevabın için.maltepe üniv. araştırdım ama fiyatları biraz tuzlu geldi bakalım pendik bölege iyi demişler birkaç yerde okudum banu hanım varmış sanırım orada orayı bir deneyeceğim bakalım.sağlıkla gelsin bebeğin inşallah.

8. 22 Temmuz 2010
  9. Pozi

Pozi Hayat neden şekil yapıyor Pro Üye

Beğenildi:
    78
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba arkadaşım. bende maltepe de oturuyorum bölge hastanesinde merve barbarosa gidiyorum. 18 haftalık hamileyim. Doktorumdan memnunum ama hastane küçük biliyorsun yeni doğan ünitesi yok sanırım. Allah korusun bir sorun olduğunda bebeği pendik bölgeye gönderiyorlarmış. Bu da benim canımı sıktı açıkcası. Beniim 2 arkadaşım kartalda umut hastanesinde doğum yaptı ve memnun olduklarını söylüyorlar. Sanırım bende oraya devam edeceğim. Detay istersen fiyat vs. özelden mesaj yaz yardımcı olurum. Hem nasıl olsa konşu sayılırmışız. Sevgiler :)

10. 22 Temmuz 2010
  11. white_dreams87

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım öncelikle teşekkür ederim yardımcı olduğun için.banu hanıma pendik bölgeye gideceğim karar verdim.umutta geçen ay görümcem doğum yatı açıkçası çok memnun kalmadı başlalmamış doğumu suni sancıyla başlatmak istediler kız çok ağrı çekti dayanamadı ve sonunda sezeryan oldu onun gibi bir arakadaşımıza da aynı şey oldu. bu nedenle umutu istemiyorum açıkçası.buarada komşuyuz evet ne güzel.sağlıkla gelsin bebişin canım.