kızlar acil yardım bebeğim ne emiyor ne mama içiyor resmen aç yaşıyor :'(

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve guzelkizMS tarafından 23 Ekim 2009 başlatılmıştır.

23 Ekim 2009
    Konu Sahibi : guzelkizMS
  1. guzelkizMS

guzelkizMS İnsanın kaderi güzel olcakmış... Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    163
    arkadaslar oğlum 5 ayını daha yeni doldurdu daha önce sürekli emmek istiyordu. elimden geldiğince emziriyordum. fakat bikaç gündür keyifsiz grip olmuş burnu tıkalı die emmek istemiyordu. bende pek üstüne düşmedim. son 1aydır kaşıkla biişeyler vermeye başlamıştım 1aylıktan itibaren mama da yiyordu. az az. şimdi onun rahatlığına alıştığından mıdır yoksa hastalığının verdiği iştahsızlıktanmıdır nedir. kesinlikle emmiyor. aç olduğunu biliyorum ama ne zaman memeye yatırsam bakınıyo sağa sola biraz bastırınca göğsüme basıyor çığlığı. beni bırakmasını istemiyorum. bikaç gün hiç bişey vermek istemiyorum belki emmeye devam eder. ne yapabilirim nolur yardım edin oğlum beni bırakmasınnn... çıldırmak üzereyim arkadaşlar kilosundan düştü zaten küçük dogmuştu 1 700 gr erken dogumla zar zor kg aldı olan kgsunuda veriyor 6 kgdan 5 kgya düştü aglamaktan gözlerim şişti canım çok sıkkın ne yapacagımı bilmiyorum milletin laflarıda cabası yok kendi bebekleriyle karşılaştırmalar yok akrabalarının 6 aylık bebekleriyle karşılaştırıp bundan 3 katı kglulu demeleri beni deli ediyo kgsundan geçtim arkadaşlar hasta ne yapsam bu grip geçirrim 2 gün hastanede yattık öksürüyodu boranşit başlangıcı olmuş of of psikolojim sıfıra indi çok dertliyim çok zormuş bu bebek büyütmesi :çok üzgünüm:nolur kızlar hemen hemen bebeklerimizin ayları aynı sizdede aynı sorunlar varmı yoksa bir benmi yaşıyorum nolur bana acil cvp verin senağlamasenağlama iştah açıcı şurup felan varmı varsa bana bilgi verin nolur:çok üzgünüm:

2. 23 Ekim 2009
  3. EgeliFatosh

EgeliFatosh oğluma kardeş geliyor.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    gecmis olsun canim, benim bebegim 2-3 gun istahsizligi oldu, hemyemiyor hem surekli agliyordu, ama sonra gecti, dra sordugumda normal demisti, ama seninki farkli bir durum sanirim, elalemi bosver canim, sen drun ne diyorsa onu yap

4. 23 Ekim 2009
  5. guzelkizMS

guzelkizMS İnsanın kaderi güzel olcakmış... Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    163
    saol cnmda doktorundanda beynim bişe almaz oldu ya bi cocuk bu ayında bu kadar zayıfsa ve devamlı veriyosa nasıl normal olabilir normal dio doktor hiç bişi yapmıyo nefert etmeye başladım artık herşeyden doktorlardan ya :a015:senağlama

6. 23 Ekim 2009
  7. leo7

leo7 yağmur'un annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ya cnm öncelikle silkelen kendine gel..
    olumsuz düşünmeyi bırak.
    senin kendini salma gibi lüksün yok çünkü sen annesinn..
    elinden geleni yaptığına inanıyorum ben..üzülmenin ah vah etmenin anlamı yok..
    sakin ol ilk önce..gripden dolayı huysuz iştahsız olabilir..
    sağ sütünü biberon yada kaşıkla ver..
    2 gün hastanede yattım demişssin orda bölemiydi dr sormadınmı..
    lütfen üzülme eninde sonunda yiyecektir..
    sen bölyle yaptıkça sütünde kesililir..
    eğer için rahat edicekse götür bi doktora enine boyuna baktır..
    benim kızımda nezle oldu ıhlamur kaynattım verdim 4 5 çay kaşığı..
    okyanus suyu al damlat açılsın burnu,olmadı serum fizyolojik damla al oda rahatlatıyo..
    sümükleri al burnundanki seni rahat emebilsinn..
    bu kadar stres yapma biz burdayız bi problem olursa yaz cnm..
    geçmiş olsun bebeğin inşallah en kısa zmaanda düzelir..üzüülmeeea.s.
    :teselli:

8. 23 Ekim 2009
  9. aarzuu

aarzuu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bizde de aynı sorun oluyo.ama devamlı değil.son bi aydır daha iştahsız.bi hafta iyi oluyo sonra yine başlıyo.gögsüme aldıgım gibi aglıyo.mamayıda içmiyo.bende sütümü sağmayı denedim artık.ama oda çok az çıktı.çocuk aç aç boyuna uyuyo.bizim drda arada böyle olur normal diyo.her bebek iştahlı olmaz canım.bizimkilerde böyle olcaktır.üzme canını.ama tam teşekküllü bütün testlerini bi yaptır bence.sağlıgı yerindeyse zayıflıgını kafana takma.
    bide burnunun tıkalı olmamasına dikkat et.inşllh çabucak iyileşir