Kızlar acil yardım büyük bi iyilik yapmıs olacaksınız...

Konusu 'YGS (Yüksek öğretime geçiş sınavı) / LYS' forumundadır ve akli_karisik tarafından 31 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

31 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : akli_karisik
  1. akli_karisik

akli_karisik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Tercih yapacagim bi kac gün icerisinde ve siralamam 60binlerde ... Sizce sınıf ögretmenligi gelir mi Mersin yada cevresinde ? İlk yada 2. ögretim farketmez... yorumlarınızı bekliyorum...

2. 1 Ağustos 2010
  3. mavi41

mavi41 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mersin çevresinin sıralamalarını bilmiyorum ama bence sınıf öğretmenliği öyle ya da böyle gelir.yazabiliceğiniz yerlerden sizin sıralamanıza göre yüksek olandan düşük olanlara doğru sıralamanızı yapabilrsiniz.genelde 2.öğretimlerin başarı sıraları daha düşük.daha zaman da varken en iyisi siz kılavuzu ayrıntılı bir şekilde inceleyip isteklerinizi de göz önünde bulundurarak tercihlerinizi kendiniz veya bi rehber öğretmenden yardım alarak yapın :)

4. 1 Ağustos 2010
  5. stelph

stelph Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    76
    benm de 64 bin sıralamam. ama 2010 klavzuna hiç düvenmiyorum tercihlerimi yaptım inşallah tutar sınıf öğretmenliği. rehber hocam kesin yerleşirsin diyo.

6. 1 Ağustos 2010
  7. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    puanlardan sıralamalardan haberim yok ama mersinliyim mersin unv puanı cok yuksek oluyor söylemek istedim

8. 1 Ağustos 2010
  9. akli_karisik

akli_karisik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Hepinize tesekkur ederim ama klavuz gercekten cok sacma yapmıslar bu sene hic güven olmaz diyor tum hocalar da :KK43: STELP sana hocan nereler gelir diyor? Dogu kesin geliyor anca ben Mersin cevresi istiyorum inş buralardanda gelir :KK43:

10. 2 Ağustos 2010
  11. _nightmare_

_nightmare_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    mersin sınıf öğretmenilği 2. ögretim 40 binlerden alıyor moralini bozmak istemem ama bu yıl yerleşmek istiyorsan daha düşük yerleri de yazmalısın umarım seni mutlu edecek bi bölüme yerleşirsin =)