Kızlar acil yardım edin mahvolduk...

Konusu 'Dermatoloji - Deri ve Cilt Hastalıkları' forumundadır ve MeleGim tarafından 13 Eylül 2010 başlatılmıştır.

13 Eylül 2010
    Konu Sahibi : MeleGim
  1. MeleGim

MeleGim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar merhaba bikaçgündür kasıntıdan kızarıklıktan ölüyoruz...kayınvalidemdebasladı önce daha sonra bende daha sonra kaynımda daha sonra kayınpederimde ve eve gelenlerdede cıktı....kızarıklık ve kasıntı sivrisinek ısırıgına benzer türde...ama sivri değil.. Kasıdıkça büyüyor...doktora da giitiik aslında bayram nedeniye ve gece olmasından dolayı asistan vardı pek ilgilenmedi...bi krem verdi...evi ilaçlatın dedi..dün evide ilaçlattık...sabah kalktıgımızda kayıpederimde artmıstı...bu ne olabilir...yardımcı olurmusun bize?acaba diyorum pire thtakurusu yavrusu gibi bişemi deri altındamı yasıyor cünküü oturuyoruz birden vucudumuzda bi kızarıklık ve kasıntı baslıyor..siz olsanız oturdugunuz yerde böcek gezse görüp farketmezmisiniz...bu ne olblr kızlar....yardım edinn

2. 13 Eylül 2010
  3. guzelgun

guzelgun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    ya yediğiniz bir yiyecek yapmış olabilir çok yağlı flan yediğinizdede oluyo bide bayram ya çikolatadan da olmuş olabilir binmde kollarımd ve bacaklarımın iç tarafında pişik tarzı oldu çikolata yemekten heralde merhemle yada pudra ile gçirile bilir bi dene istersen

4. 14 Eylül 2010
  5. MeleGim

MeleGim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cnm benim saol cevabın için...saolsunlar 32kişi bakmıs bi sen yazmıssın....yok cnm öle bişe diilki eve gelene bulasıyor eve gelen kasınıyor evli görümcem geldi onada geçti ondan kaynanası ve görümcesine geçti komsumuza geçti bu ne acaba uyuz olduk sanırım?anlam veremedim krem ilaç kullanıoruzda ayynıyız ya acaba ne bu kafayı yicem

6. 14 Eylül 2010
  7. Sumak

Sumak benim kürkçü dükkanım,kk :) Pro Üye

Beğenildi:
    294
    Ödül Puanları:
    203
    bocektır o ,bende oldu bır kere tüm kolumu sarmıstı kasıntılıydı hatta süreklı artıyordu

doktora gıttmedım o gun ,annem odamı ılacladı yatagımı yıkadı havalandırdı yattım ,bu seferde dıger kolumda ve bacagımda vardı

o gun gıttık doktora doktor böcekten demıstı ,hatta bı bebekte vardı aynı sekılde o gun

gözle görülmeyen bi böcek ismini dedi ama unuttum kac yıl onceydı..

ki bebege herkes mutlaka bakıyordur dımı ama gorememısler ıste.

ee doktora gıtsenıze kac gün olmuş ?

8. 16 Eylül 2010
  9. MeleGim

MeleGim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cnmm yaaa bende 10gün nerdeyse kaynvaldmde 15gün olmustur gittik krem verdii sürüyoruzz ama artıo yaaa gögsmde kolumda koltukaltımda var ne bu ya kafayı ycem kimi uyuz dio kmi bilmem nee nebilim yaaa ne buu yatak yogn giysi yıkandı ütülendi ev ilaçlandı aynıı bide söle bi durum var eve geelenede geçiooo ne bu yaaa kafayı yicemm artıkk geçmiooooooooo

10. 16 Eylül 2010
  11. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Bizim alttaki eşimin halasının evine ne zaman gitsek kaşınıyoduk.Onlarda kaşıdıkça kabarıyolardı.
    Hiç bir krem fayda etmedi.
    Ne zaman sonra eltimin oğlu o koltuklara yattı o çocukda kabardı koltuklarda zehirli görünmeyen bir tür böcek olduğunu anladık.Mobilyacıya sorduk o da doğruladı.
    Kaldırdılar attılar.Aynısı sizin koltuklarınızda da olabilir yüksek ihtimalle.

12. 16 Eylül 2010
  13. MeleGim

MeleGim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar yardım edinn cevap yazı nnnnnnn:gitme:

14. 16 Eylül 2010
  15. MeleGim

MeleGim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    KOLTUKLARII ATTIKK BİLEEEE:gitme: KAÇGÜN ÖNCE ATTIK HEMDE NEYİ ATICAZ BİLEMİYORUMKİ..... OF YAAsenağlama

16. 16 Eylül 2010
  17. burningaura

burningaura herşey çok güzel olacak!! Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    tahta kurusu;pire gibi bişey olsa diyecegim ama evi ilaçlatmışsınız..
    internetten belirtileri yazsanız ne çıkıyor??
    geçmiş olsun..

18. 16 Eylül 2010
  19. MeleGim

MeleGim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ya öle bişeykii oturuyorumm birden biyerim kızarıyor ....bakıyorum kabarmıs büyümüş....kasınıor oturdugum yerde bişe gezse ısırsa anlarım....ya cıldırcam artık arkadaslar...ne bu ya ....offf deri altında olan bişe bu..