kızlar acil yardım

Konusu 'Tekrar Konular' forumundadır ve çixgxdem-xoxzal tarafından 4 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    4 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : çixgxdem-xoxzal
  1. çixgxdem-xoxzal

çixgxdem-xoxzal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar benim son adt tarihim 7 agustos doktorlar adet tarihine göre dogum yapacagımı söylüyor ya bana ayın 13 mayıs dedi ve benim bebişi 5 mayısta sezeryanla alıyo yani 5 mayısta 39 haftlık oluyo erken degilmi hamile kaldıgım zamanda daha benim 37 haftlık olyo o yüzden su adet dönemini bi türlü anlamadım bana kütfen bu konu hakkında bilgi verin kızlarkafamçokkarıştı

2. 4 Mayıs 2008
  3. EU3

EU3 Guest

daha önceden sezeryan olacagı belllimiydi canım çünkü benim arkadaşimında 31 mayıstı ama gelişimini tamamladıgı için 15 mayısda almaya karar verdiler sen merak etme canım 39 hafta erken deil genelde sezeryan olunca erken alabiliyolar çünkü normal doğum sancılarının başlamaması lazımm sezeryan yapabilmek içinn... inş sağlıkla bebeğini kucagına alırsın canımmm

4. 4 Mayıs 2008
  5. çixgxdem-xoxzal

çixgxdem-xoxzal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm benim bebişte kordon dolanması varda ondan sezeryan yapıyo doktorum evet biliyodum daha öndce sezeryan olacagımı

6. 4 Mayıs 2008
  7. EU3

EU3 Guest

canım sakın üzülme erken die daha ne erken doguranlar var bebekleri üvezde kalıyo haline şükret bebeğinin kilosuda şuanda normaldir mutlaka. rabbim sağlıkla dogurup bebeğini kucagına almayı nasip etsin . bu arada bebeğinin resimlerini bekliyoruz ona göre....

8. 4 Mayıs 2008
  9. Gkcn

Gkcn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    sezeryanda 1 hafta önceden alıyorlar bebeği doğum sancıları aşlamadan yani.heyecan yapma arkadaşım rahat ol drlar daha iyisini bilir.

10. 4 Mayıs 2008
  11. korkulacak bı sey,normal gebelık suresı zaten 40 hafta,dıger konularda da arkadaslara katılıyorum.... allah yardımcın olsun

12. 7 Mayıs 2009
  13. UzmaN

UzmaN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.