kızlar acil yardım..

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve EU1 tarafından 14 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

14 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kızlar grip oldum ve bebeğime bulaaştı sanırım..çok hapşırıyoor ve çok huzursuz..zaten halsizim baş edemiyorum..o ağlıyo.oturup bende ağlıyorum..galiba bayaaa ağır geçiriyorum..ıhlamur nane limon fayda etmedi...kızlar başınıza geldimi.ne kullandınız ilaç olarak...jinekoloğuma hangi ilacı kullansam diye sorsam saçma olur mu?hani gebeliktekilerle aynı diye...bebeğin ila kullanmasına gerek varmı...

2. 14 Mayıs 2008
  3. EU1

EU1 Guest

birde sütümden mikrop geçiyormudur bebeğe...üff..emzirirken çok tedirgin oluyorm..bu arada bebişim 3 aylık

4. 14 Mayıs 2008
  5. megilara

megilara onelife,onesoul,onelove.. ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    canım çok geçmiş olsun
    bunların hepsini doktoruna sor bence
    neden çekiniyorsun ki?

6. 14 Mayıs 2008
  7. talu

talu bal böceği :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bencede doktouna danıs ,bence yanına bırı gelsın eger varsa bebesıne bakabılecek ,sende dınlenip daha cabuk ıyılesırsın ,bebegını emzırıken maske takarsan ıyı olur bıde doktoruna danıs ama parasetamol ıceren ılac verıcektır emzırme donemınde ,gecmıs olsun

8. 14 Mayıs 2008
  9. gammzee

gammzee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım öncelikle geçmiş olsun tabii ki bebeğine herhangi bir zarar gelmesini istemiyorsun vede o yüzden tedirginsin ama sakin ol ve hemen dr a danış hamilelikte olduğu gibi emzirme dfönemindede kullanabileceğin ilaşlar var tabii acil şifalar

10. 15 Mayıs 2008
  11. tuuba_-_

tuuba_-_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gecmıs olsun cnm doktara gıt bence arkadasımda aynı senın gıbı oldu doktoru ona ıgne verdı belkı sanada verır tekrardan gecmıs olsun

12. 16 Mayıs 2008
  13. tearful

tearful Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    emzirirken temin edebiliyorsan maske edemiyorsan ağzına peçe gibi tülbet sar. yanına hem sana hemde bebek konusunda yardımcı olabilecek birini çağır. vede acilen doktoruna danış :)) geçmiş olsun şekerim