Kızlar acil yardım

Konusu 'Tuvalet Alışkanlığı ve Eğitimi' forumundadır ve ERAYEFE tarafından 10 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

10 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : ERAYEFE
  1. ERAYEFE

ERAYEFE Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhabalar 6,5 yaşında oğlum var ve yaklaşık 2 yıldır sorunumuz büyük tuvaletini kilotuna kaçırması çoğu zamanda altına yapıyor neden yapıyorsun dediğim zaman ise bilmeden diyor çocuk doktorundan tutun psikoloğa kadar götürdüm ama hala bi düzelme olmadı öfkeleniyorum kızıyorum inanın zaman zaman dövüyorumda kendime hakim olamıyorum sonra pişman olup oturup ağlıyorum artık ne yapmam gerekiyor düzelmesi için çocuğumunda psikolojisini iyice bozmak istemiyorum lütfen yardım bayanlar

2. 10 Ağustos 2009
  3. potomyalxix

potomyalxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eğer okutmanın faydalarına inanıyorsanız okutun çocuğu derim size.

4. 10 Ağustos 2009
  5. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    başka bir psikoloğa götürün ama lütfen dövmeyin. dövdükçe daha kötü olur. şiddete tepkisi bu oluyordur belki de...

6. 10 Ağustos 2009
  7. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Arkadaşım niye dövüyorsunki. Dövmek çözüm olsaydı doktorlar, yada psikologlara gerek kalmazdı.

Ne diyor peki götürdüğünüz doktorlar, fizyolojik birşeymi, psikolojikmi acaba.

Ayrıntılıda yazmamışsınki.benneyaptımki

8. 10 Ağustos 2009
  9. leloss

leloss Nolur Allahımmm :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    belinde açık olabilir yada psikolojik bir sorun nedeniyle yapa bilir lütfen şiddet gösterme anlıyorum zor bi durum ama olayları dahada çıkmaza soka bilirsin

10. 10 Ağustos 2009
  11. Eyylxuxl

Eyylxuxl önce rütbeni bilicen Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    dövdükçe daha çok yapıyor ve yardımlara tepki göstermiyor olabilir
    ayrıca bu hareketiniz ilerde farklı sorunlara yol açar dikkat edin
    :eek:lmaz:

12. 10 Ağustos 2009
  13. sevdalxixyxixm_25

sevdalxixyxixm_25 EN TATLI ANNE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence dövmek sorunları halletmenıze yardımcı olmaz benım de 3 yasında kızım var oda tuvaletını yapmıyor halen bez kullanıyorum altı acık 2 saat dolassa bıle altına yapmıyor eger altına yaparsan etrafın kırlenecegını ve hos olmayacagını guzel bır dılle anlatıyorum hatta tuvaletını yapması ıcın onunla oyun oynarak yapalırsın bir dene istersen

cnm inşl yapar uzulme ama sakın dövme evet bazen bende cınnet geciriyorum bu konuda hemen yanından uzaklasıyorum sakın olmak en ıyı cozumdur diye düşünüyorum...

14. 10 Ağustos 2009
  15. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
  16. 13 Ağustos 2009
  17. protein

protein EZGİ&EYLÜL DENİZ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşım allah yardım etsin benimde 4 yaşındaki kızımda kabızlık sorunu vardı ve tuvalete kesinlikle gitmek istemiyordu canı yanıyordu ki biz bunu görüyorduk tedaviye başladık ve allaha şükürler olsun problemin çoğunu çözdük vel hasıl senin oğlun gibi benimde kızım kakasını söylemiyordu altına kaçırmayı tercih eder oldu ben fark edersem götürüyorum aksi halde kesinlikle söylemiyordu doktorumuza anlatınca psikyatri kliniğine gönderdi kadın dinledi dinledi sorunumuzu ve hatalı olanın bizler olduğunu söyledi ebebeyin olarak hatalısınız dedi bu durumu nasıl düzeltecegimiz yönünde tiyolar verdi ve bir kitap ismi verdi bunu oku 1 ay sonra görüşelim dedi ve inanmazsın ama kızımda düzelme başladı arada yine söylemiyor ama eskisi kadar degil 2 ay oldu ve iki ayda 3 kere belki kaçırdı diyebilirim biliyormusun anne olmak zor çok zor sen ben ne kadarda hatasız olduğumuzu düşünsekte degiliz aslında onların iç dünyası çok farklı allah yardım etsin biyolojik bir sıkıntı yoksa pisikoloğo götür diyebilirim