?? kızlar acil yardımınıza ihtiycacım var ??

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve rrose tarafından 28 Şubat 2009 başlatılmıştır.

28 Şubat 2009
    Konu Sahibi : rrose
  1. rrose

rrose oğluşu 1 yaşında Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar benim bi problemim var dün leke geldi benden ve çok panik oldum doktorun hemşiresini aradım ve çağırdı gel bakalım dedi doktora gittiğimde doktor benle çok soğuk konuştu hiç bişi sölemedi benim bu ilk hamileliğim ne şunu yap yada şunu yapma hiçbişi ya odun gibi, bişi yok dedi ilaçları söledi resmi tutuşturdu elimize sevinemedim bile o resmi almak benim en büyük hayalimdi benim bu ilk gebeliğim çıldırdım ya akşama kadar tuttum kendimi gece bi patladım başladım ağlamaya eşimde doluymuş bana belli etmedi oda şimdi biz karar verdik pazartesi burda analadolu yakasında bi doktora gidicez tabiki yine tüp bebek olduğu için nişantaşındaki doktoruda bırakmıcamda en azından bi sorun olduğunda ona gözükmek şartıyla gitcem hisar intercontinental die bi hastane var orda ayşe kara die bi doktor bileniniz yada duyanınız varmı nasıl bir doktor ben ümraniyedeyim en yakın ve en iyi hastane orası nasıl bir doktor bilen varsa bana yazarsa çok sevinirim aslında cuma günü kendi doktoruma gidip kalp atışlarını duymam gerekio ama ben kafamda soru işareti kalmasın die pazartesi burda gitmeyi düşünüyorum en azından bana yapmam yada yapmamam gerekenleri anlatır zaten alman hastanesinde doğum yapmıcaktım biz hep ikiz yada üçüz olmazsa tek olursa burda yakın bi yere giderizki bizde zorlanmayız dedik öle de oldu bi aksilik olmadığı sürece burda gidicez sabah ezanlarında yollara düşüoruz çünkü

LÜTFEN BANA Bİ AKIL VERİN ARKADAŞLARIM HEP DESTEK OLDUNUZ ŞİMDİDE BEKLİYORUM BİLENİNİZ VARSA

2. 28 Şubat 2009
  3. sena81

sena81 Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya çok kızdım valla bir doktor için neden bukadar moralini bozuyorsun.nekadar güzel hamile kalmışsın.herşey normal.sakın kendini başkaları için üzme.çok mutlu ol.bebeğinde senin bu huzursuzluğunu hissetmesin.biz hamileliği nekadar zor süreçlerden geçerek elde ediyoruz.sakın seni başkalarının üzmesine izin verme.moralini yüksek tut.bebeğinle konuş.hamileliğin tadını çıkar.(bizim içinde yap bunu)eğer artık doktoruna çok güvenmiyorsan.sende söylemişsin başka bir doktora daha görün.inşallah çok rahat bir hamilelik geçirirsin.bebeğini sağlıkla kucağına alırsın.kendine iyi bak canım.resim demişsin ne resmi

4. 28 Şubat 2009
  5. elif23

elif23 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    canım korkma sakın bişey olmaz canım normalmiş eğer kıpkırmızı gelmiyorsa korkma kırmızı olduğu zaman tehlikeliymiş

6. 28 Şubat 2009
  7. serdi

serdi Guest

ya canım üzme kendini eğer doktorun progestan adında bi ilaç verdiyse bunu kullanmaya devam et ve sürekli yat bende şuan 3 aylık hamişim hamileliğimi lekeyle birlikte öğrendim ama moralimi yüksek tutmaya çalıştım halada progestan kullanıyorum şimdiye kadar lekelerim ara ara geldi doktora kafanı takma... sana tek tavsiyem istirahat ve morali yüksek tutmak lekelenmeden bişey olmaz korkma önemli olan artmaması progestan verdiyse yat dinlen ve kendine iyi bir özel doktor araştır ve ona git içini rahatlatsın bu arada folik asit kullanman gerekiyor eğer başlamadıysan hemen başlamalısın.... geçmiş olsun canım.. ben 2 aydır leke görüyorum ama bebeğim iyi Rabbime şükürler olsun....

8. 28 Şubat 2009
  9. rrose

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hani kesenin gözükdüğü şu siyah beyaz ultrason resmi varya tedavilerimiz boyunca hep o resmi alcamız günün hayalini kurmuştuk eşimle hatta eşim dün çok midem bulanıodu doktora giderken şey dedi eskiden miden bulandımı ( arada oluyo benim mide bulantım sinirden ) hep içimden allahım hamile galiba die geçirirdim dedi tamam bu sefer çocuğumuz olcak dermişti. haklısınız ama yaşanız o sevinciniz içinizdeyken doktorun öle davranması sanırım erken gittim die kızdı çok yoğun benim doktorum neyse benim sormak istediğim ayşe kara hakkında bilgisi olanınız varmı

10. 28 Şubat 2009
  11. serdi

serdi Guest

rose ilaç verdimi doktorun diye sormuştum ilaçların ismini yazarmısın??????????????**

12. 28 Şubat 2009
  13. ikizlerinAnnesi

ikizlerinAnnesi Daima Şükür !!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım aynı yerde oturuyoruz bende tedavi olduğum yere maddi imkanlar yüzünden devam edemeyecfeğim bende çok araştırma yaptım bu dediklerin yani doktorun ilgisi falan benim içinde çok önemli sorduğun hastane içn çok iyi deniliyor doktor için bir yorum duymadım ama sadece birçok kişi çok fiyatlı oluşundan dolayı devam edemiyor oraya yani benim edindiğim bilgiler bu nette araştırırsan daha çok bilgi edinebilirsin arkadaşım

14. 28 Şubat 2009
  15. rrose

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    serdi bana elevit ve coraspine devam et dedi bide progesteron iğnelerim var tursercim yani aslında para olarak zaten almana gidioyorum baya bi döküldük biz ama ben bünye olarak baya zayıf bi insanım ii bi hastane ve ii bi doktor lazım fiyat bilgisi aldım almanda 2 milyar daha ucuz :) anla yani alman ne kadar doğum da ben hem dün bi isteksizlik düştü içime hemde sabah ezanda dökülüyoduk doktorlara o yüzden hisarda çok yakın bana hatta iğnelerimi bile kalçarımda bezeler oldu çok aşırı yer kalmadığı çin hisarda vurduruyorum daha ii vuruyolar ama kadın doğuma gitmedim orda

16. 28 Şubat 2009
  17. rrose

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    heralde bilgisi olan yok bu konu hakkında

18. 2 Mart 2009
  19. rrose

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    konuyu yukarı çekip belki bir bilen olur die arada yazıyorum kusura bakmayın