kızlar acil

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve cicek35 tarafından 2 Haziran 2008 başlatılmıştır.

2 Haziran 2008
    Konu Sahibi : cicek35
  1. cicek35

cicek35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bebek hareket ettıgınde bazen acı verriyo mu ?. sızlama şeklinde. ya bende böyle bişey oldu. bu ayda tam hastane dgıstırdım.doktor bana bebegın omzu gelmıs dedıama anlamadım ya önceki doktorumada sorcam da bi. olan varmı sizlerde merak ettim.

2. 2 Haziran 2008
  3. EU1

EU1 Guest

canımcıım bende de oluyor hemde bayağı acıtmaya başladı. bebek yapıyor korkma. bu arada hangi hataneye geçtin?

4. 2 Haziran 2008
  5. cicek35

cicek35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

doğum için hayat hastanesini tercih edicem. hem fiyatı uygun. hemde orda doğum yapan kaç kişi tavsiye etti doğum için süper ilgileniyolarmış odaları ameliyatnası tertemiz dediler. bebek dostu hastane olmuş orasıda . kuvez falanda var.tercihim burdan yana olcak.

6. 2 Haziran 2008
  7. TK646

TK646 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bana elektrik çarpmış gibi olurdu betim benzim atardı o derece yani:)))

8. 2 Haziran 2008
  9. cicek35

cicek35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya içim rahatladı biraz saolun ya bide belli biyer özellikle biraz bastırınca acıyor. hareket edince orda. belli bir nokta sedece heryerı degıl karnımın yanı. sizede oylemı oluyordu

10. 2 Haziran 2008
  11. EU1

EU1 Guest

canım yaa ben de duydum o hastaneyi. küvözlere para ödeniyomu yada ne kadar ödeniyo biliyormusun? benim erken doğum riskim arttı. her an olabilir.daha hastanede kararsızım. çok kişiden duydum hayat hastanesini iyi bahsettiler. sen gidip gördün mü?
    gidersen bana da bilgi verirmisin? teşekkürler

12. 2 Haziran 2008
  13. EU1

EU1 Guest

canım benim resmen kaburgamın içindeydi bir ara bende ikiz olduğu için yerleri daha dar ve daha çok acıtıyorlar. ama senin içine sinmiyorsa bir görüş dr unla böyle üzülme bu daha çok zararlı bebeğine

14. 2 Haziran 2008
  15. cicek35

cicek35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım gıttım bugun ıste ordaydım kuvozu ıcın bılmıyorum canım telefonda sor ama bılgı verıyolar . yanı normal ılgılenmelerını begenmedım pek ama yada bugun pztsı cok klabalıktı o yuzden ama. dogum ıcın gercekten cok ıyı dedıler. cok kısı dedı yanı annemın ıkı arkadasının kızı orda dogurdu gecen ay . cok guzel dedıler. bemde 1000-1500 veremıcem dogum ıcın odasını aldım dogalgaz falan aldım cunku. o yuzden tercıhım burdan yana ama guzel yanı hastane

16. 2 Haziran 2008
  17. EU1

EU1 Guest

tamam arkadaşım ben bir tel. açıp sorayım benim hastanede 1800 istiyor. çok para...
    hadi onu geçtim kuvöz olayı yok. asıl korkum bu.
    tekrar teşekkürler selam verdin borçlu çıktın dimiii

18. 2 Haziran 2008
  19. dilek_286

dilek_286 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    cnm tekmelerde bendede bazen sızlama oluyor...bazen alt tarafa vurdugunda acaip bi sızı hissediorum....normal die doktoruma sormadım..bence normal...cnm herseyi aklımıza takıp kendimize stres yapıyoruz..aslında normla seyler çogu yasadıklarımız..o yuzden rahat olalım