kızlar acilen yardımlarınızı bekliyorum???

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve Ardayasbu tarafından 3 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

3 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : Ardayasbu
  1. Ardayasbu

Ardayasbu ARDA & ADA ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    66
    Ödül Puanları:
    153
    bel boyun bacak ağrılarım nedeniyle ortopedi daha sonra da fizik tedavi uzmanına onların yönlendirmesiyle ayrıca üroloji uzmanına muayene oldum. böbreklerime bakmak için çekilen mr da tesadüfen sol yumurtalığımda 2 cm büyüklüğünde kistik lezyona rastlandı.kadın doğuma da gideceğim fakat bileniniz varsa fikir almak istiyorum. bu vücudumdaki daynılmaz ve hiç bir ilaca 2 aydır karşılık vermeyen ağrıların sebebi kist olabilir mi? kisti olanlar aynı ağrıalrı çekiyor mu? özellikle belimin sol tarafında ve ayaklarımda oluşuyor ağrılar.acilen yardımlarınız bekliyorum

2. 3 Temmuz 2008
  3. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Canım hiç bi fikrim yok bişey diyemiyeceğim ama çok çok geçmiş olsun demek istedim...

4. 3 Temmuz 2008
  5. Angel...baby

Angel...baby Kızım&Oğluşum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım kistin büyük degil yani buu adetle atarsın ama tabi bu kist içi sıvı olna mı yoksa cikolata kistimi anlayamadım ben kusura bakma eger sıvı doluysa adetle atarsın tabi bende gecirdim bu kist olayını bel ve kasık agrısı cok yapıyor allah yardımcın olsun cok cok gecmişler olsun

6. 3 Temmuz 2008
  7. sivasingulu

sivasingulu Guest

gecmis olsun canim sanirim bel fitigi ola bilir tek tarafliagriyor ve topuguna vuruyorsa agri ama insallah degildir bende de kist var ama mikro kist dediler ve 6 aylik fitil kullandim hic faya etmedi bilmiyorum canim iyi bir doktora gorun bence