Kizlar acillll ne olur cevap verin

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve yagmurum1 tarafından 3 Haziran 2010 başlatılmıştır.

3 Haziran 2010
    Konu Sahibi : yagmurum1
  1. yagmurum1

yagmurum1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benim pazartesi gunu yumoslarim toplandi 22 adet 16 tanesi döllenmis biraz agrim vardi fazla yumurtadan dolayi doktor cumartesi transfer yapariz dedi bugun daha iyiyim doktor bugun aradi saat 2.45 transfer yapalim dedi cunku bölunmusler 6 tane kalmis muayene edip bi problem yoksa taransfer yapmayi dusunuyorlar sizce ne yapayim lutfen bana akil verin......

2. 3 Haziran 2010
  3. zubeyde24

zubeyde24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    diğer türlü riske atmış olursun tatlım ya 5. güne gitmezlerse elindeki embiriyolardan da olursun ben 3. gün transfer oldum kalanları dondurmak için 5. güne götürmeye çalıştılar ama gitmediler şuan hem negatşif sonuç aldım hem dondurulmuşum kalmadı

4. 3 Haziran 2010
  5. SEBOO

SEBOO Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    üzülme sakın ve sakin ol transferini yaptır mutlaka çok hızlı bölünüyorlar 5. bekleyim derken elinde kalmayabilirde neden kendini üzüyorsun anlamadım bir sürü kişi 3. gün transferi yaptrıyor ve çok şanslı tutuyor stres yasak unutma :)) hayırlı haberlerle bekliyoruz

6. 3 Haziran 2010
  7. hituci

hituci Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    canım Allah nasip ettiyse tutunacağı varsa 3. günde de tutunur 5. gündede tutunur.
    benim 5. günü 2 tane embriyom transfer edildi(pgt yapıldığı halde yani embriyodan tek hücre alınıp incelendi).ikiside tutundu hamdolsun.
    dr ların nasıl uygun gördüyse öyle yap ve stres yapma.Allah yar ve yardımcın olsun canım.
    rabbim isteyen herkese en kısa zamanda hayırlısıyla sağlıkla hamiş olmayı ve evlerine sağlıklı bebiş götürmeyi nasip etsin inşallah.(amin)

8. 3 Haziran 2010
  9. lotus33

lotus33 ALLAHIM SANA EMANETIZ.. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    benim 20 yumurtam toplanmisti 3.gun 11 kaldigini soylediler..5 .gune ise 3 tane kaldi..1 yerlestirildi 2 dondruldu..11 den 3 e dustu...bencede merkezine guveniyorsan riske atma..hayirlisiyla bebisini al gel..dua ile..

10. 3 Haziran 2010
  11. Yuyo

Yuyo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kesinikle haklısın...bana 2 tane 2 gunluk daha 4 hucreli embrio transfer edildi ve tuttu:nazar: ama bu sefer hic umudum yoktu..
    daha once gecen yil iki tane 1 kaliteli blast (5 gunluk) embriyo transfer edildi ve malesef tutmadı ve o zaman umudum vardı ve hic beklemedigim sonuc aldım

Allah nasip ettiye tutar canım

12. 3 Haziran 2010
  13. yagmurum1

yagmurum1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canlarim hepinizden allah razi olsun benim icimi rahatlattiniz doktora gittim kan testi yapildi muayene edildi bi sorun cikmadi allaha sukur ve doktor transfer yapmayi uygun gordu tuvalete sikisik da degildim ama doktor yapilr bi sorun olmuyor dedi 1 embiriyo transfer yapildi 5 tanesinide dondurduk insallah burda hayirlisiyla hamileyim die sizlere allahh bana yazmayi nasip eder arkadaslar dulariniza ihtiyacim var sizleri seviyorum sevgiyle kalin....

14. 3 Haziran 2010
  15. Yuyo

Yuyo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım şimdi bol bol dinlen...istiyorsan fazla internete çikma.
    ben 12 gün bol bol yattım. Doktor gerek yok dedi ama ben boyle daha uygun gordum ve yattım..
    İnsallah tutar sana bebegin insallah:CüvCüv:

16. 3 Haziran 2010
  17. tinkerbell2

tinkerbell2 Allahım sen koru Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Embriyoların dondurulabilmesi için 5. güne gelmesi mi gerekiyor yani 3. gün transferi olan birinin kalan embriyoları o gün dondurulamaz mı Bu konuda deneyimleri olan bilgisi cevap verirse sevinirim.

yağmurum1 arkadaşım hayırlı olsun transferin inşallah embriyon sıkı sıkı tutunur sana Pozitif sonuç almak nasip olsun

18. 3 Haziran 2010
  19. ozlem80

ozlem80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    turkiyedeki embroyolog da fransadaki de dondurma ucuncu gun yapilinca daha saglikli demisti bana. ama ben anlamadim her kafadan bir ses cikiyor:)