kızlar adedim 13 gün geçti

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve tuba58 tarafından 7 Ekim 2008 başlatılmıştır.

7 Ekim 2008
    Konu Sahibi : tuba58
  1. tuba58

tuba58 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba kızlar ağustos 23 de adet oldum en son adetin geçeli 9 günde test yaptım negatif çıktı 13 günde yaptı yine negatif çıktı bu sabah hastalandım sizce neden bukadar geçikmiş olabilir adetim tşkler

2. 7 Ekim 2008
  3. tuba58

tuba58 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ekimi ayinda test yaptim

4. 7 Ekim 2008
  5. Apple

Apple Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    aynısı bana oldu adetim geçti 10 gün test yaptım negatif.dün gecede adet oldum.nie böle geçti noldu anlamadım

6. 7 Ekim 2008
  7. bursasu

bursasu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlar bende hamile kalmadan önce kornuyodum ve hamile kalmkatan çok korkuyodum neyse her ay acaba hamilemiyim diye adetimi bekler olmuştum ne zaman stres yapsam adetim hep gecikirdi dayanamazdım test alırdım ve onun akşamına hastalanırdım yani bunun tam açıklaması tamamaen psikolojik arkadaşım çok düşünmekten beyin ister istemz adet olmanı engelliyo

8. 7 Ekim 2008
  9. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    benimde 14 gün geçti arkadaşlar. dün kan verdim hcg için bugün sonuç çıkacak diye beklerken kitleri bitmiş miş 1 hafta sonra dediler çıldırdım valla. ne yapayım diye düşünüp duruyorum şimdi.acaba bende hastalanırmıyım yarın diye düşündüm bir an. off off ne şans varmış bizlerde beklemek çok zor allah herkese sabırlar versin.

10. 7 Ekim 2008
  11. Apple

Apple Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    BENİM PEK DÜZENSİZ DEĞİLDİR adet tarihlerim.ya çok merak ediyorum 10 gün niye gecikti acaba.adetim bitsinde bi kontrole gidicem artık

12. 7 Ekim 2008
  13. isil_ufuk

isil_ufuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar kesinlikle stres engellior adet gecikmesini bazıları hamile kalmaktan korkuyor bazıları adet olmaktan bazıları ise tamamen kendi içlerinde yaşadıkları başka sorunlarının stresinden adet gecikmesi yaşıyor.
    ben kendimden biliyorum eylülde okadar stres yaptım ki bekarlığımdan beri 1 gün şaşmayan adetim şaştı...

14. 9 Ekim 2008
  15. kabuklu fxixstxixk

kabuklu fxixstxixk dünya yalan değil mi...? Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam arkadaslar ben yeni dogum yaptım 3 ay oldu dogumdan sonra bir defa adet gördüm ama bu ayki adetim 1 hafta gecikti korunmama ragmen(prezervatif) hamile olabilrmym prezervaifin delinmesi gibi bi durumda olmadı ama zevk suyundan hamile kalınabilecegini duymstm olabilrmi?not?zevk suyuda içime akmadı:S

16. 9 Ekim 2008
  17. kabuklu fxixstxixk

kabuklu fxixstxixk dünya yalan değil mi...? Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam arkadaslar ben yeni dogum yaptım 3 ay oldu dogumdan sonra bir defa adet gördüm ama bu ayki adetim 1 hafta gecikti korunmama ragmen(prezervatif) hamile olabilrmym prezervaifin delinmesi gibi bi durumda olmadı ama zevk suyundan hamile kalınabilecegini duymstm olabilrmi?not?zevk suyuda içime akmadı:S
    :1shok:

18. 9 Ekim 2008
  19. tualina

tualina batuhan'ım can oğlum... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    kanamn normal mi oldu peki bir anormallik varmıydı...