kızlar adetim gelmedi kistmi acaba

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve DOGA6 tarafından 22 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

22 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : DOGA6
  1. DOGA6

DOGA6 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar adetim 3 gün gecikti hiç belirti yok akıntım cok bu arada kistmi var yine diye korkuyorum hamişmiyim desem eşimin durumunu söylemiştim varikosel+sınırlı sperm.olabilirmiki ama imkansız onun için test falan yaptırmadım kisti olanlar adet gecikmesinin yanında akıntı artması da oldumu sizde

2. 22 Mayıs 2008
  3. tuba_cxuxneyt

tuba_cxuxneyt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    iinnnnşallah hamilesindir ben senin yerinde olsam çoktan test yapmıştımm

4. 22 Mayıs 2008
  5. shoksheker

shoksheker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım niye böyle düşünüyosun bence hamile olabilirsin test yap derim benimde günüm bugün olmazsam yarın sabah yapıcam

6. 22 Mayıs 2008
  7. Elif26

Elif26 @şkısın@ @şık Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım benim bir arkadaşımda da kist problemi vardı adetleri gecikir ve akıntısı çok olurdu.Ama bu hamile olamazsın anlamına gelmez bir test yap eğer negatifse kistmi diye doktora başvurursun.İnşallah hamişsindir:))

8. 22 Mayıs 2008
  9. Angel...baby

Angel...baby Kızım&Oğluşum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım niye bu kadar olmaz gözüyle bakıyosunki allah ne mucizeler yaratıyor allah büyük unutma o ol demeden hiç birsey olmaz hepimiz tedavi görüyoruz dr olur gözüyle baktıgı zamanlarda gene olmuyo sen testini al yap allaha tevekkül et inş. hamilesin canım kalbini ferah tut........

10. 22 Mayıs 2008
  11. belenay

belenay Sena'm Taha'm sol yanım şükürler olsun rabbim Pro Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    canım olmaz deme rabbim isterse herşey mümkün test yap inşallah hamişsindir değilsende canın sağolsun kistin tedavisi var hem birçok kist adetle birlikte yok oluyormuş güzel düşünelim güzel şeyler olsun dimi tatlım

12. 23 Mayıs 2008
  13. dilek86

dilek86 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    slm cnm oncelikle sunu soyliyim insallah hamilesindir benimde ayni problemlerim vardi benim 4 ay gelmedigide oluyodu kistenmis akinti normal cnm bende adet oluyomus gibi akintim vardi insalllah hamilesindir bence testyaptir

14. 23 Mayıs 2008
  15. bigstar

bigstar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    iki kere kist ameliyatı geçirmiş biri olarak, kadınlar her adet olmayışında kistim mi var diye şüphe duymamalı, tamam onunda etkisi olabilir ama daha çok yaşanılan faktörler, hava , hormonlar bunu etkiliyor, test yaptırın rahat edin bir. inşallah hamilesinizdir, inş.inş.....
    hayırlısı olsun. Allah hayırlı zamanda nasip etsin inş.
    Akıntı konusuna gelince adet öncesi, kullanılan ilaçlar ve bazende tüplerin içi zehirli sıvıyla dolu olabiliyor ( bu da aşırı su gibi akıntıya sebebiyet veriyor.) bu da spermleri dışarı atıyor, böylelikle normal yoldan hamile kalamıyorsunuz.

16. 23 Mayıs 2008
  17. DOGA6

DOGA6 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kizlar Bugün Adet Oldum Dra Gitmedim Biraz Tedaviye Ara Vereceğim Zaten Olmuyorda Onun Için Psikolojim Berbat.tedavi Filan Yok Artik Biraz Dinleneyim Canlarim Cok Sagolun Inşallah Sizlerin Hamişlik Haberini Alirim

18. 23 Mayıs 2008
  19. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    adetin sitresten gelmemiş olabilir.... bazen aksaklıklar olabilir geçmiş olsun kist olcağını sanmıyoruma.s.