Kızlar ahşap mobilyam çizildi,bana fikir verin..

Konusu 'Faydalı Bilgiler' forumundadır ve mlkhkn tarafından 25 Kasım 2008 başlatılmıştır.

25 Kasım 2008
    Konu Sahibi : mlkhkn
  1. mlkhkn

mlkhkn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    Kızlar benim bir sıkıntım var.henüz borçlarını bile bitiremediğimiz ahşap sehapam çizildi.Kablo geçirmek için duvara matkapla delik açmışlar.Tozda sehpanın üzerine dökülmüş.Bende önce kuru bezle sonra nemli bezle sildim.muhtemelen üzerinde kum tanecikleri kalmış onlarda sehpayı çizdirmiş.şimdi çok çirkin görünüyor.benimde içim acıdı bende düşünemedim çizdireceğimi.Şimdi bunu düzeltmek için ne yapmam gerekir bana önerebileceğiniz bir şey varmı?Mobilyamın rengi venge bilmiyorum önerileriniz için gerekli olur mu ama?Nette bununla ilgili bilgi bulamadım.Olsa olsa benim derdimin dermenı kk'dadır dedim.Kızlar bana bir yardımcı olun lütfen?:sm_confused:

2. 25 Kasım 2008
  3. BarbunyaPilaki

BarbunyaPilaki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    canım işe yararmı bilmiyorum ama mobilyanı vernikleyebilirsin.

4. 25 Kasım 2008
  5. mlkhkn

mlkhkn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    Sağol canım..Çözüm bulamazsam deneyeceğim artık..Ahşap temizleyici pronto varmış o çiziği gidermez ama dimi?

6. 25 Kasım 2008
  7. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    pronto çiziği gidermez, bir süre mobilya cilası deneyebilirsin belki çizikleri doldurur zamanla ama inan bi fikrim yok.

8. 25 Kasım 2008
  9. APRIL78

APRIL78 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    benim de mobilyalarımda çizikler var ben de araştıdım mobilyacıya göndermekten başka çare yok dediler ama tekzende bir ürün var mobilyanın çizilen yerleri için 3 tane ayrı renk te tüp var içinde biri çok koyu diğerleri daha açık sen bunları karıştırarak mobilyana uydun rengi buluyorsun ben de yarın alıcam sakın vernik cila gibi şeyleri denemeyin daha da parlıyıp öne çıkıyo umaımm işe yarar
    :teytey:

10. 26 Kasım 2008
  11. gecekusu

gecekusu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    113
    Oğlum masanın ve sandalyelerin bacaklarına arabaları ile çarpa çarpa yepyeni mobilyaları beter etti. Boya koyu renk olduğu içinde ( siyaha yakın kahve ) çok dikkat çekiyordu. Bir tavsiye üzerine kırtasiyeden çıkmayan gazlı kalem aldım siyah renk ve çizikleri kapattım. İdeal çözüm değil ama nasıl olsa tekrar olacak diye mobilyacıda boyatmakta istemedim.

12. 26 Kasım 2008
  13. sblue

sblue iyilik kumkuması Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşta söylemiş tekrarı gibi olacak fakat bunun için mobilya macunları var cnm marangozlarda yapı marketlerde çok rahat buabileceğin bir ürün venge rengi zaten mevcud kaldı ki başka renklerdede cokça bulunuyor uygulamasıda cok kolay yerimseniben

14. 26 Kasım 2008
  15. mlkhkn

mlkhkn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    Sağolun bacılar...Bende duydum onu bakıcam bu hafta bulursam alcam.İşime yararsa söylerim sizede.

16. 26 Kasım 2008
  17. zerrinn

zerrinn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    benim koltuklarım ayakları siyah tasınırken çok çizilmiş bende siyah sprey boya aldım onunla yavaş birsekilde sıktım ve sonuç harika

18. 26 Kasım 2008
  19. BenDerin

BenDerin Allah'ım şükürler olsun. Eski nick DERİNNN Üye

Beğenildi:
    50
    Ödül Puanları:
    153
    canım yapışkanlı folyoda çözüm olabilir hiç çare bulamazsan aynı rengini alıp kaplarsın...