Kızlar akıl verin (lütfen yorum yazın )

Konusu 'Kına Gecesi' forumundadır ve _BALIM_ tarafından 6 Kasım 2009 başlatılmıştır.

6 Kasım 2009
    Konu Sahibi : _BALIM_
  1. _BALIM_

_BALIM_ ♥HAYAT ARTIK 3 KISILIK ♥ Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Suan nişanlıyım Kizlar ve benim annem babam ayrı (ikiside evli) kına gecesi genelde evde olur ama benim kına gecem evde olursa anne tarafımın gelmesi imkansız oluyor...Kına gecesi için bir dügün salonu tutulsa yine masraflar kız tarafının mı oluyor ? kafam karıştıda yardım ederseniz sevinirim

2. 6 Kasım 2009
  3. dostcity

dostcity Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    walla bu yine adet meselesi canım. bizde kahve gibi bir yer tutmuştuk ve biz ödemiştik kirasını ama kuzenlerimden biri evlenirken güzel bir kafeyi kapatmışlardı ve onun kirasını erkek tarafı ödemişti. bence şöyle yap nişanlına sor sen oda annesine laf arasında sen söylememişsin gibi sorsun. "salon kirasını bizmi ödeyeceğiz desin" kayınvalidenin tepkisine göre siz veya onlar öderler. ama normalde kına gecesi kıza aittir.

4. 6 Kasım 2009
  5. yercekimlikaranfil

yercekimlikaranfil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    Düğün salonu pahalıya gelir ama ufak gündüz açık olan pastane, kafe tarzı yerler akşamları bu tür şeyler için kiralıyorlar yerlerini. Fazla pahalı olmaz öyle birşey. Bir düşün.

6. 6 Kasım 2009
  7. _BALIM_

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar benim nişanımda dügün salonunda olmuştu 350 kişilikti bütün masalarda dolmuştu yaspastası meyve ıcecekler ve kuru pastası kamerası fografcısı hepsı 1milyardı toplam acaba aynı yerdemi yapsak yine olmazsa diye düşündüm

8. 6 Kasım 2009
  9. antalia

antalia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kına gecesi genelde yakın eş dost ve kız arkadaşlarla yapılır o yüzden arkadaşlara katılıyorum düğün salonu hem fazla büyük gelir hem de pahalı.bence de kafe pastane gibi yerler daha uygun.

10. 6 Kasım 2009
  11. super87

super87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    198
    Nerde yaparsan yap kına gecesi kız tarafına aittir canım, kuruyemişler erkege aiitir sadece.yer tutmak sana canım..

12. 6 Kasım 2009
  13. _BALIM_

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bizim kına gecelerimiz baya kalabalık oluyor...Bizde erkek bayan ayrımı yoktur genelde o yüzden oğlan tarafıyla karışık olucak tahminen ayy nasıl olucak vallaha sıkıldım bazen nerden girdim bu işe bile diyip niyetsizlik yapıyorummm :çok üzgünüm:

14. 6 Kasım 2009
  15. super87

super87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    198
    Tabiki her iki tarafta bir araya gelicek canım, nerde yapıcanı sen bilcen neden karışıyorki kafan onu anlamadım.

16. 6 Kasım 2009
  17. super87

super87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    198
    Kendini ferah tut her zaman çok kişi fikirler veriyordur her konuda bu yüzden insan sıkılıyor.. bu mevzulara.. ama relax ol canım.. gerek yok strese.

18. 6 Kasım 2009
  19. _BALIM_

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    insanın babası evli olunca baba eşide karışırsa kafanız sizinde karişır.. Babama kalsa herşeyi dört dörtlük yapmak istiyo ama eşi engel olmaya çalısıyo bende bunun farkındayım bazen kına gecesi bile olmasın istitorum