Kızlar Alışveriş İçin Yardım

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve Sezen tarafından 30 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

30 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : Sezen
  1. Sezen

Sezen O, Artık Anne:)) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    oğluma alışverişe gidicez ama tam olarak en çok neler lazım neleri utunmamam gerekiyo bilmiyorum
    ablamla konuşuyoruz oda bir doğum yaptı ama böyle pat diyo sorunca unutuyorum diyor

buyüzden sizlerden yardım istiyorum aklınıza gelenleri lütfen yazarmısınız a.s.

2. 30 Mayıs 2009
  3. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim aklıma gelenleri yazayım iç zıbını,dış zıbıını,patikli elcikli kıyafetler,tulumlar,alt açma seti,battaniye,hastane çıkışı,çorap,pijama,alış verişe bunlarla başlayabilirsin

4. 30 Mayıs 2009
  5. isil_ufuk

isil_ufuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok fazla küçük şeyler alma aldıkların 3 6 aylık olsun...
    eftelya yazmış herşeyi zaten en gerekli olanlar bunlar ama bence bez stoğu yap şimdiden bebişine :)

6. 31 Mayıs 2009
  7. kraker kız

kraker kız Guest

tavsiyem bol bol penye battaniye ve çıtçıtlı badi al derim insanın eli ayağı oluyor bunlar tulumları pek tavsiye etmem çok çabuk küçülüyor ayaksız pijamalar daha kullanışlı üstlerde öyle

8. 1 Haziran 2009
  9. Sezen

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkürler kızlarrr

tam takım hastane çıkışı aldım idil baby'nin içinde havlusuna varana kadar tulumu zıbını hırkalı takımı medilleri çifter çifter önlükleri eldivenleri herşeyi var 90 tl ye aldım penyesi havlusu herşeyi yumuşacık değer gerçekten

yine idil baby den alt açması aldım şu içi elyaflı gibi olanlardan döşek gibi bişey ou alt aça olarak değilde misafirliğe gittiimde yatak olarak kullanabilirim 23 tl

çanta aldım pierre cardin istiyordum ablama almıştım albiminiden 3 yıl önce ama izmitte bulamadım maalesef değişik bir marka ama çok şık öyle bebek çantası gibi değil bez filanda değil bezlere gıcık oluyorum hemen kirleniyo çıkmıyo bu naylonsu bişey yıllarca kullanabilirim içinde termal biberonluğu var alt açması bez cantası vs 55tl

bebedor'un tırnak makası setini aldım normal makas tırnak makası ve törpüsü var 9. tl

realde kampaya vardı jhonson baby nin seti indirime girmiş saç şampuanı vücut şampuanı bebe yağı pişik kremi ıslak mendili 29 tl

nivanın ve dalininde aynı sette kampanyası var

kızlar sizlerde aldıklarını fiyatlarıyla yazarsanız birbirimize yardımcı olmuş oluruz

10. 1 Haziran 2009
  11. Sezen

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    birde yine idil bayb nin yedek penye battaniyesini aldım 18- 20 arası olsa gerek

12. 1 Haziran 2009
  13. eftelyaaa

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım aklıma gelmişken hastanede ilk kullanlıan hastane çıkışı için ucuz bişey alsaydın keşke çünkü bebeği çok temizlemeden giydiriyorlarmış

14. 1 Haziran 2009
  15. Sezen

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Kısmetse özel bir hastanede doğum yapıcam canım öyle birşey yaparlarsa avazım çıktıgı kadar bagırırım

ablamdan hatırlıyorum ben öyle güzel yıkamışlardıki mis gibiydi yeğenim oda özel bir hastanede doğmuştu
    acaba devlet hastanelerindemi önemsemiyolar

Son düzenleme: 1 Haziran 2009
  16. 2 Haziran 2009
  17. eftelyaaa

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben alış verişi başka bir şehirde yaptım ordaki hastanelerde öyleymiş özlede de devlettede bana orada demişlerdi bende pahalı bir ürün aldım birde ucuzunu alın bir yerlerden dediler

18. 2 Haziran 2009
  19. minik_kelebek

minik_kelebek ilk hedef 70!!! Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    146
    canım aldıklareını yazmıssın ama tek bı hastane cıkısıyla bebegı idare edemessın ki :1no2: kakasını cok sulu yaptıkları için ilk günlerde üstü bası hep batıyor.bence yedek takımlar almalısın.özellıkle cıtcıtlı badiler cok lazım.hadtane cıksında sanırım 2 takım içgiyimi oluyor okadar.1 tulum ve bır takımda pijama,yanı benımkı öyle.ama bunlar yetmez.enazından 2 tane daha pijama ve evde günlük giymeye bı kac parca tulum ve patikli donlar almalısın.benımde ilk bebegı olacak kısmetse ama cok fazla yegenım ve dogum yapmıs arkadaslarımdan bılıyorum.bebekler ya cok kusuyor ya cok mıçıyorlar :)) tabı kıyafet falan batıyor.gunde 5 kes üst baş degıstırdıklerını bılıyorum.yedeklerın yoksa tekrar bi gözden gecırmelısın derım