Kızlar Allah aşkına yardım edin.

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve yazdan tarafından 4 Eylül 2009 başlatılmıştır.

4 Eylül 2009
    Konu Sahibi : yazdan
  1. yazdan

yazdan zehra'm:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm arkadaşlar.ben görümcemlerden çektiğimi bi başlık altında açmıştım hatırlayan hatırlar zaten.hani bu bana birsürü hakaret edenler.neyse şimdi küçük kaynım bayramdan sonraki hafta askere gidecek.ve benim 25 ve 23 yaşındaki iki görümcemler varoş i semtte yanlız kalacaklar.anne baba sizlere ömür.biz bunları bazı sebeplerden ötürü yanımıza almak istedik askerden gelene kadar.ilk önce olur dediler ve sonra kavga çıkardılar.oda yetmemiş gibi kaynımı benim üstüme saldılar ve en ağırı ben elalllemin adamlarıyla fingirdeşiomuşum dedirttiler.neden mi çünkü kaynımın hiçbişeyden haberi yok küçük görümcem geçen gün bize geldiğinde abi ablası için bu kız sevgililerini bzm eve getirip duruyo midem bulanıyo artık dedi hasta oldum dedi.bunlar ne anlatmışlar kaynıma bilmiorum sırf evlerinde yanlız kalsınlar die bçle rezillik yaptılar.aşağı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık.resmen sinir krzii geçiriyom.eşimde demez mi seni 1.5 sene annenlere bırakıcam ben kızların başımna gidicem.bu gece annemlerle konuştuk.babam çok kızdı.böle evlilikten hayır olmaz dedi.ya tamamen boşanın yada kızımız burda deil senin yanında kalacak dedi.annem ağlamaya başladı ve ben felç..........eşim kafayı yemek üzere,benim onlardan sonra panik atağım başladı ve böle zamanlarda çook fena oluyom.kavga gürültüye gelemiom.ve o kadar bunaldım ki artık herşeyi bırakıp kaçasım var onlar yüzünden.insanlardan nefret etmeye başladım.napmalıyımm.allah razı olsun:teselli::teselli:

2. 4 Eylül 2009
  3. strawberry35

strawberry35 тнє נσкє& Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Öyle işmi olur
    Ne yani sizi ailenize bırakacak,kardeşlerinin başınamı gidecek
    Böyle saçma birşey duymadım ben açıkcası.
    Artı kardeşleri ağızlarından çıkanı duymayan cinsten galiba.
    Söylencek lafmı konuştukları,şaşırdım okudukça
    Allah iyilerle karşılaştırsın diye boşuna dememişler.
    Aİleniz bu konuda sonuna kadar haklı,sizde onlarla birlikte hareket edin.
    Madem o sizi kardeşleri için gözden çıkarabiliyor,sizde ailenizin sözünden çıkmayın derim.
    Bol şans

4. 4 Eylül 2009
  5. denizaslim

denizaslim Fenomen Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşım sen niye öyle insanları evine almayı planlıyorsun ki

Zaten sorunlu insanlar başına dertten başka birşey değil bırak ne halleri varsa görsünler.Eşinin yaptığıda iş değil .Bence oturup bu konuyu detaylı olarak eşinle konuş bu ne biçim bir seçim böyle

Son düzenleme: 4 Eylül 2009
  6. 4 Eylül 2009
  7. sea sea

sea sea RABBİM SANA EMANET... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    aaaa bu ne biçim bi iştir anlamadımki.ben evli değilim belki sizin kadar iyi düşünemem ama ortada apaçık belli olan bir nokta var:sizi ailesine değişiyor.ürettiği fikir cok saçma.bence git ailenin yanına.bak iyide değilmişsin kendini daha fazla yıpratma...

8. 4 Eylül 2009
  9. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Hatirliyorum konunu....o zamanda yazmistim...

O iki aff edersiniz essek kadar kiz nicin yanliz baslarina hayata tutunamiyorlar anlamis degilim!! Iki baci versinler el ele calissinlar gecinsiler erkek kardesleri gelene kadar, ne var bunda? Cokmu zor? Onlardan kücük cocuk yasta sayilan kizlar gencler tek basina hayat mücadelesi verebiliyorda onlar niye veremiyor?:kahve:

Esinde bir acayip arkadasim....böyle birsey olurmu? Nasil seni 1,5 sene baba evine yollayacak...kafayimi yedi bu?akannehir

Böyle bir teklifi bana söyleyecek olsa esim...tamam 1,5 sene degil ömür boyu bacilarinla mutluluklar dilerim derdim....Koy tavrini güzelim...bu isin sonu iyi degil...:1no2:

10. 4 Eylül 2009
  11. Deryacik

Deryacik ...KUAFÖR OLDUM BEN... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    yok artık bunuda duydum yaaa
    koca diye başında tuttuğun adamı dövesim geldi kötükedihüsokötükedihüso
    Bak terbiyemi bozdum kabalaşıyorum:kedi:

Son düzenleme: 4 Eylül 2009
  12. 4 Eylül 2009
  13. hunter7

hunter7 bana düşen,hep sabır... Pro Üye

Beğenildi:
    4.450
    Ödül Puanları:
    238
    anladığım kadarıyla görümceler biraz sorunlu,siz neden onları yanınıza almak istiyorsunuz ki
    bırakın kendi başlarının çaresine baksınlar.tabii ki abiniz sürekli ilgilensin ama ayrı evde oturabilirler
    yapacakları varsa sizin yanınınzda da yapabilirler ve üstelik sizi bu işe alet edebilirler.
    benim anlayamadığım konu kocanızın tavrı,neden sizi annenize bırakmak istiyor.görümceler başka bir şehirde mi?.kesin tavrınızı koyun teklifini kabul etmeyin

14. 4 Eylül 2009
  15. Lyre

Lyre TuğçEgehan Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    allah akıl fikir versin

16. 4 Eylül 2009
  17. yazdan

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    anladığım kadarıyla görümceler biraz sorunlu,siz neden onları yanınıza almak istiyorsunuz ki
    bırakın kendi başlarının çaresine baksınlar.tabii ki abiniz sürekli ilgilensin ama ayrı evde oturabilirler
    yapacakları varsa sizin yanınınzda da yapabilirler ve üstelik sizi bu işe alet edebilirler.
    benim anlayamadığım konu kocanızın tavrı,neden sizi annenize bırakmak istiyor.görümceler başka bir şehirde mi?.kesin tavrınızı koyun teklifini kabul etmeyin
    HAYIR CANIM SADECE ARABAYLA 15 DK ARAMIZ VAR.SORUN ZATEN BU TARAFLARA GELMEK ıSTTEMEYıŞLERı.ONLARA O KADAR NEFRET DOLUYUM Kı ŞEYTAN DıOO AL BENZıNı YAK CAYIR CAYIR SONRADA GıT PAŞA PAŞA YAT.ÖLR CıNNET ALEMNDEYıM YANı.EŞıME Bı YANDAN ŞÖLE HAK VERıORUM.HıÇBıR AKRABALARI O KIZLARLA KONUŞMUYOO VE ıSTEMıOLAR.BEN ıNCE DÜŞÜNEN Bı ıNSANIM VE YA BENıM BAŞIMDA OLSAYDI DıORUM BÖLE KARDEŞLER VE BEŞ KAT DAHADA ÜZÜLÜORUM.SADECE Bı FıKıR SUNDU EŞıM.ODA NAPÇANI BıLMıOO.YANLIZ BIRAKIRSAM ÖMÜR BOYU SıLMEM LAZIM DıO.ÇÜNKÜ SAĞLAM PABUÇ DEıLLER.AYNI EVDEDE OTURMAMIZ ıMKANSIZ.ÇÜNKÜ YOK YAA BU KADARDA DEıLL:KK43:(

18. 4 Eylül 2009
  19. yazdan

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    GÜlsÜm Çok haklısın ama dedıĞım gıbı bı fıkır oda Çook bunalımda.Çocuk erıdı resmen 2 hafta ıÇınde.anlatamıycam Çok farklı Şeyler var ama sız anlıyosunuzdur.