kızlar ameliyat olmaya karar verdim yardım!

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve _elnaz_ tarafından 12 Ekim 2010 başlatılmıştır.

12 Ekim 2010
    Konu Sahibi : _elnaz_
  1. _elnaz_

_elnaz_ Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    selam kızlar burnumdaki et ve nefes problemi nedeniyle ameliyat olmaya karar verdim olmuşken estetik anlamda da bi düzeltme olsn diye düşündüm yalnız benim garip bi sorunum var burnum normalde çok bozuk değilken fotoğraflarda iğrenç çıkıyor özellikle önden burun kemiği çok geniş görünüyor. herkes bana öle geldiğini sölüyor ama bi fikrinizi almak istedim. profilden resim de koydum sizce çok problemli mi?

Ekli Dosyalar:

• $abc.jpg
      $abc.jpg
      Dosya Boyutu:
      6,2 KB
      Görüntüleme:
      43
    • $Adsızd.jpg
      $Adsızd.jpg
      Dosya Boyutu:
      5,2 KB
      Görüntüleme:
      35
    Son düzenleme: 12 Ekim 2010
  2. 12 Ekim 2010
  3. esterabim

esterabim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    tatlım burnun hiçte problemli değil, gerçekten kendi doğallığı ve güzelliği yeter.. profilden hafif çıkıntın bile ayrııca güzel.. öndende dediğim gibi hiç problemli değil:KK66:

4. 12 Ekim 2010
  5. _elnaz_

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    teşekkür ederim canım ama işte ameliyat olucam ki olucam şeklide düzelsin istiyorum yandan o çıkıntı düzelcek zatende önden de biraz incelsin mi diye düşünüyorum şu burun deliklerinin üst kısmı adını bilmiyorm işte :KK66: çok kararsızım ...

6. 12 Ekim 2010
  7. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.026
    Ödül Puanları:
    163
    canım kanat kısmı ıcın ancak yuzun gorulerek karar verılebılır cunku o kısım
    yanaklarının ve cenenın seklıne gore de degısebılır
    hı saglık sorunu ıse estetıkte yaptır ama
    sadece estetık ıcın sakın yatma derım
    cunku burnunun gercekten ıhtıyacı yok

8. 12 Ekim 2010
  9. esterabim

esterabim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    hafif bir düzeltme olabilir istiyorsan eğer ama burun ucunun görünüşüde çok güzel, bilmiyorum çok hafif bir kalkıklık gerek görür müsün ya da doktorun görür mü, burnunun bu halini beğendiğim için diyorum.. o bahsettiğin kısım düzeltilebilir doktora bahsettiğinde ve güzelde olur ama ucu bozulmasın derim.. deliklerin tam arasında kalan yerden bahsediyorum.. yandanda, öndende güzel duruyor..

10. 12 Ekim 2010
  11. _elnaz_

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    sağlık sorunu canım zaten ben doktoruma horlama nefes alamama ve devamlı kanama problemiyle gittim sinüzit fln yok içinde çok hafif bi eğrilik ve et olduğunu söledi bi de ucu düşük dedi hatta düştün mü bi yere çarptın mı fln dedi. nefes alma problemi eğrilikten ve ucundaki düşüklükten dolayıymış ben estetiği ağzıma almadan ucunu hafif kaldıralım dedi öle aklıma soktu zaten :KK1:

canım aslında benim burun deliklerim geride. ucu o yüzden düşük duruyor bu da nefes prolemi oluşturuyor ve aynı zamanda burun deliklerim çok küçük bi arkadaşım sen burnunu nasıl karıştırıyosun diye sormuştu sana öle sölim :roflol: işte ikisi birleşince nefes alamıyorum o yüzden hafifi bi kaldırma ve delikleri aşağı alma olacak sanırım.

bi de kızlar ameliyattan önceki gün hastenede yatmam gerektiğini söledi doktorum ve 4 gün hastenede yatmam gerekiyomuş bu süre uzun değil mi biraz ? genelde 1-2 gün hastenede yatılıyor sanırım?

Son düzenleme: 12 Ekim 2010
  12. 12 Ekim 2010
  13. esterabim

esterabim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    hımmm.. dejavu oldum bir an sanki.. hayırlısı olsun hakkında.. benim gözümde böyle ama..

14. 12 Ekim 2010
  15. _elnaz_

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    teşekkür ederim amin. sen ameliyat oldun mu? hastanede 4 gün yatmak çok değil mi bilmiyorumkismile

16. 12 Ekim 2010
  17. BENRUYARUYA

BENRUYARUYA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bayanssulusmile

Çok geçmiş olsun canım, 4 gün hastahanede yatmak banada fazla geldi, ben hastahanede hiç yatmadım valla, ameliyatım 2,5 saat sürdü, 4 saat müşahade altında kaldım, haa doktorum istersem 1 gece kalabileceğimi söyledi, ben hastahane ortamında daha çok hasta oluyorum kalmasam dedim ve kaçtım :):hulya:

18. 12 Ekim 2010
  19. pelingnr

pelingnr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Kötü bir burun değil.