Kızlar artık son demimdeyimm ne yapacamı kesnlkle bilemez haldeyim..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve askveceza tarafından 21 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

21 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : askveceza
  1. askveceza

askveceza Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar yine ben..ama cidden artık bıktım tükendim..Konu şu; babam eskiden bizi el bebek gül bebek büyüttü resmen..okdar iiyidiki iyiliginden sıkılırdık cok düşüo bize die..ama büyüdük..babam abime yine iyi ama bana hep sinirli ve ters..ya düşünün ne dersem diyim tersleniyorum..kızıo hakaret edio ben tahammül edemeym ufak bi cevap verdigimde daha cok üstüme geliyor ve inanılmaz hakaretler ediyor bana..İnanın artk dayabamıyorum sinirden ellerm titremeye baslıyor ve aksama kadar bas agrısı..Hiçbirsey olmasın bir soruın yaratıyor abime gelince gayet ılımlı ve aslaa ses yükseltmez ama bana gelnce demedigi şey kalmıyor..aglamaktan gözümde yas kalmadı yasamaktan nefret ediyrum ve kendimi eve kapattım..

2. 21 Temmuz 2010
  3. lailamx

lailamx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    yaşın küçük mü

4. 21 Temmuz 2010
  5. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    canim sakin ol babanin bu sekilde davranmasini gerektiricek bir olay yasandimi aranizda
    güvenini sarsicak bir durum falan gibi o yüzden tavirli olabilirmi sana?

6. 21 Temmuz 2010
  7. askveceza

askveceza Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm aksine babamın hiç istemedigi şeyler asla yapmam ben hayatta.. babam sinirlennce illa o haklı olcak iilla en son sözü o söyleyecek..yasım 23 cnm..eskiden psikolojimizi düşünen adam şmdii örnegn yemek gec kalsn yada bir işim düşse hemen hakarete baslıo

8. 21 Temmuz 2010
  9. SERRA

SERRA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    284
    Ödül Puanları:
    113
    canım yaa üzülme sen... inş. geçici bir durumdur.amacını anlamadım babanın belkide kız çocuğusun diye korkutmaya çalışıyordur ama hakaret başka...ben olsam hiç konuşmam karşısına çıkmam.hem niye eve kapatıyorsun kendini çık azcık hava al arkadaşlarınla vakit geçir üstünde durma.konuş babanla diyecem ama biliyorum nafile gene o haklı veya kendine göre sebepleri vardır boşuna...

10. 21 Temmuz 2010
  11. lailamx

lailamx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ama artık yetişkin birisin babam bana ergenlikteyken öyle davranırdı bazen başlarda sesimi çıkarmazdım içime kapanır kendi kendime sinir olur ağlardım aynı senin gibi. ama sonradan açıldım haketmediğim şekilde davrandığı zaman ben de karşılık verdim nedenini sordum kızdım o da anlar gibi oldu yapmamaya başladı biraz sindi gibi bişey. seni kötüye teşvik eder gibi olmak istemiyorum ama tepki verirsen davranışlarının seni etkilediğini anlar bence.

12. 21 Temmuz 2010
  13. SERRA

SERRA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    284
    Ödül Puanları:
    113
    ayrıca annen ne diyor genelde anneler ara bulmalıdır bu durumda..:)

14. 21 Temmuz 2010
  15. askveceza

askveceza Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım yemin ediyorum ki babama hiçbir cıkışım saygısızlıgım olmadı.O korkutmayı bize kücükken aşıladı ondan olamaz cnm hatta biriyle beraberliğim sırf babamı razı edemem die bitirmiştim öle öle..inan ki düz birseye bilee hakaret edio..neden bukadar değişti bilemiyorum anneme genelde böyyle ama bize deildi..gecenlerde yine tartstık tabi cevabm sadece su senin bu hakaretlern yüzünden hasta olcam dedim..odama girdm bnmle hiçbişi olmamıs gbi konusması bişiler istemesi iice sogutuo kendnden ya off

16. 21 Temmuz 2010
  17. askveceza

askveceza Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım ona dedim ki baba bak yemin ederim sen, anlayamıorum artık nollur nedenini söyle neden sogudun benden dedm yok öyle birşey dedi babam namazını kılar içki fln asla sewmez yani dedmki inan hasta oldum senin yüzünden dedm kızlar hergün bas agrısıyla kalkıyorum gözlerm yüzüm cöktü resmen hayatım 0 noktasında

18. 21 Temmuz 2010
  19. askveceza

askveceza Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım annem babamın iyi yönlerini sayıyo kendimi üzmeym die..onun huyu oydu size yeni yapmaya basladı dio