kızlar aşılama öncesi menegon ignesi kullanan varmı?

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve elenya tarafından 20 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    20 Ocak 2008
    Konu Sahibi : elenya
  1. elenya

elenya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bana bu ay aşılama yapılacak ve dr 5 gün kullanmam için adetimin 2. günü bu igneyi verdi aşılama yaptıranlar bu igneyi kulanan varmı aranızda acaba ?

2. 21 Ocak 2008
  3. elenya

elenya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ya bu igne aşılama öncesi tek banamı verildi

4. 21 Ocak 2008
  5. Elsinore

Elsinore Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba,
    Ben de perşembe günü aşılama olacağım ve 1 haftadır ben de iğne kullanıyorum. Yalnız ismi değişik benimkinin. Çeşitli iğneler var sanırım değişik ama hepsinin işlevi aynıdır herhalde. Yumurtayı çoğaltıp büyümesine yardımcı oluyor.

6. 21 Ocak 2008
  7. elenya

elenya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    elsinore dr sanada adetinin 1 veya 2. günümü verdi igneyi ve 5 gün kulanıp sonra gidecekmişim dr a tekrar sendede aynı prosüdörmü uygalıdı canım

8. 21 Ocak 2008
  9. s&g

s&g Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm elenya evet bende 1 defa aşılama yaptırdım, bana da aynı iğneden verdi doktor ben 6 gün kullandım yumurtaların gelişimi için kullanılıyor daha sonra doktor bakıyo zaten yumurtalar hazır hale geldimi aşılma gününü belirliyor benim ilk aşılamam oldu ama tutmadı :KK43: 2 aydır beri ara verdim bakalım belki kendiliğinden kalır haa bide senin problemin neydi canımmm

10. 21 Ocak 2008
  11. elenya

elenya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bendede aynı canım yaa benimde ilk aşılamam ve tutmayadabilir tabiki bakalım bu igne perşembe günü bitecek sonra tekrar dr a gidecegim sonra aşılama günümü verecen ayrıcada aşılamada insanın canı acıyormu canım yaa yadımcı olursan sevinirim

12. 21 Ocak 2008
  13. Elsinore

Elsinore Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evt bana da 2.gün yaptılar diğerlerini kendim yaptım. Pazartesi günü vuruldu ilki cuma günü doktora gittim. Yumurtalar gelimişti. Sonra 2 gün sonra yani bugün tekrar gittim epey büyümüşlerdi. Çatlamasın diye başka bir iğne vurdular. Yarın tekrar gideceğim kontorle. Perşembe günü de aşılamayı yapacaklar.

14. 21 Ocak 2008
  15. Elsinore

Elsinore Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    elenya merhaba. Bu benim de ikinci aşılamam olacak ama ilkini profesyonel olmayan normal bir hastanede yaptırmıştım dpktprum orada diye. Ama şu anda Acıbadem tüp bebek merkezine gidiyorum bakalım çok güveniyorlar kendilerine. Bu arada benim ilk aşılamam bayağı bir acılı olmuştu sebebi de benim rahmimin biraz geride olması. Bu yüzden doktor kendine doğru çektiği için bayağı canım yanmıştı. Ama sende böyle bir problem yoksa acılı olacağını sanmam...

16. 21 Ocak 2008
  17. janet

janet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    pek zor deyil ben üc sefer olmustum ücündede olmadı ama artık olmayacak asılmada tutmadı diye ümidi kestim ve hamile kaldım su anda iki yasında lütfen strs yapmayın bu tedavide cok etkili oluyor anne emeziriken bile strs yapsa süt azalıyor gebeligi nasıl etkiler düsünün

18. 21 Ocak 2008
  19. elenya

elenya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    janet allah bagışlasın canım inan cok rahatladım ve elsinore bende rahim geride problemim yok ve ilk aşılamam olacak cok su falan içiriyorlar gibi şeyler söylediler 1 de bizde acibadem sigortalıyız ama ben acıbadem dışında başka 1 dr a gidiyorum umarım tutar ve 1 de ne kadara mal oludu senin aşılaman cünkü biz daha fiyat konuşmadık şimdilik igneleri vuruluyorum be arada yardımın için ne kadar teşekkür etsem azdır

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.