Kızlar Avrup yakasında çok acilll mekan yardımı istiyorum....

Konusu 'Düğün Mekanı' forumundadır ve fundafunda tarafından 24 Haziran 2009 başlatılmıştır.

24 Haziran 2009
    Konu Sahibi : fundafunda
  1. fundafunda

fundafunda Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar Temmuz 2009 da en geç Ramazan başlamadan söz ve nişanı beraber yapacağız. Avrupa Yakasında mümkünse açık hava yada havuz başı olabilir. Düğünü kışın yapacağımızdan en azından kır düğünü tadına varmış gibi nişanı kır nişanı yapmak istiyorum
    yaklaşık en fazla 200 kişi çağıracağız. Zaten düğünümüz yemekli olacak o yüzden nişanda çok lüks yemek olmasını istemiyorum. kokty tarzı bişeylerde olabilir. Ama fiyat olarak bütcede çok açılmak istemiyorum da

2. 24 Haziran 2009
  3. PASAKLI

PASAKLI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Yıldız Parknın içinde Malta Köşkü var. Mekan olarak güzel.Kır düğünü tadında nişan olabilir.

4. 24 Haziran 2009
  5. fundafunda

fundafunda Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ama orası nçok pahalıdır tahminimce, bütce olarak 2 bin 3 bin civarı verebileceğim. kişi sayımızda 100 veya 150 gibi olacak

6. 26 Haziran 2009
  7. realist34

realist34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım suraya bak bızım dugunumuz burda oldu :):) fıyatları unu ttum ama bı sor derım yınede :) havuz kenarı süper bı yer .

Shepoint

8. 1 Temmuz 2009
  9. flygrcn

flygrcn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ibb sosyal tesisleride çok güzel geçenlerde florya sosyal tesislerine gittik havuz başı tavsiye edebilirim fiyatlarıda uygun sosyal tesislere bakmanı tavsiye ederimzemuszemus