kızlar ayaklarım çok şişti

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve senemcik tarafından 4 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

4 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : senemcik
  1. senemcik

senemcik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar ya benim 2 gündür ayaklarım çok şişiyor.2 gün az turşu yedim yemeklerimide normal tuzlu yiyorum ama daha 10 haftalığız sizdede oluyormu oldumu.dr aradım ayaklarını yukarı uzat dinlen dedi tuzu kes dedi.ama dün kandil diye annelere filan gittik dinlenemedimde hala şiş...

2. 4 Temmuz 2008
  3. Elis

Elis Guest

ayaklarini soguk suya koy 5 yada 10 dakka dursun sonra ayaklarinin altina bi kac tane yastik koy uzan bitarafa dinlendir onlari..............okadarda tuzlu yeme :eek:klava:

4. 4 Temmuz 2008
  5. senemcik

senemcik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    CANIM YA TUZLU PEK YEMİYORUM AMA HERHELDE YEDİĞİM TURŞU YAPTI ÇOK CANIM ÇEKMİŞTİ.DEDİĞİNİ DENİYCEM İNŞ.İNER ŞİŞLİKLER...:1hug:

6. 4 Temmuz 2008
  7. strawberrylips

strawberrylips oğlum ve minik meleğim❤ Üye

Beğenildi:
    348
    Ödül Puanları:
    153
    Canım ben 7 aylık oldum ve benim yeni şişmeye başladı tavsiyem ayaklarını yukarı kaldırarak uzatıp dinlenmen,tuzu gerekiyorsa hayatından çıkarman,ayaklarınıda tuzlu suda bekletebilirsin oda biraz şişleri alıyor,sen daha çok başındasın fazla turşu filan tüketme ve bol sıvı al...

8. 4 Temmuz 2008
  9. Elis

Elis Guest

tursuyu az yemeye calis.......yedigin bazi seylerin icindede kendinden tuz olur unutma.optum canim:1hug: