kızlar azıcık bakarmısınız.................

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve EU3 tarafından 18 Şubat 2008 başlatılmıştır.

18 Şubat 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

arkadaslar ben 13 aylık evlıyım 8 aydır bebıs ıstıyoruz ama bıraz naz yapıyo galıba bızı uzun zamandır bekletıyo, 5 gun gectı gunumden ama hamılelık belırtısı dedıklerı olay yok bende yada kendımı kaptırmak ıstemedıgım ıcın farkedemıyorum, ama sankı heran adet olcakmısım gıbı sancım oluyo bırde goguslerımde asırı hassasıyet bunun harıcınde bırde acayıp gaz var :eek: test yapmak ıstıyorum ama korkuyorumde yıne negatıf olucak olucak dıye, acaba hamılemıyım ama neden hıc mıdem falan bulanmıyo yada buna benzer seyler olmuyo off yaaaaaa:bbo:

2. 18 Şubat 2008
  3. EU3

EU3 Guest

arkadaslar ben 13 aylık evlıyım 8 aydır bebıs ıstıyoruz ama bıraz naz yapıyo galıba bızı uzun zamandır bekletıyo, 5 gun gectı gunumden ama hamılelık belırtısı dedıklerı olay yok bende yada kendımı kaptırmak ıstemedıgım ıcın farkedemıyorum, ama sankı heran adet olcakmısım gıbı sancım oluyo bırde goguslerımde asırı hassasıyet bunun harıcınde bırde acayıp gaz var :eek: test yapmak ıstıyorum ama korkuyorumde yıne negatıf olucak olucak dıye, acaba hamılemıyım ama neden hıc mıdem falan bulanmıyo yada buna benzer seyler olmuyo off yaaaaaa:bbo:

4. 18 Şubat 2008
  5. phatosh

phatosh minik kahramanım benim!.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım adet belirtileri ile hamilelik belirtileri birbirine çok benziyor.benimde sadece göğüslerimde hassasiyet,kasıklarda ağrı olmuştu.ve hamile olduğumu öğrendim.bulantı için daha erken dedi doktorum.en iyisi hemen bi test yapman.inşallah hamişsindir canımm..

6. 18 Şubat 2008
  7. tatxux

tatxux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bunların olması şart değil ki canım benim, bende de yoktu mesela bu belirtiler. ben de sadece adetimin gecikmesi durumuyla test yaptırmıştım. veee o müthiş haber. hadi bence sen de bi kan testi yaptır bi an önce ve güzel haberi ver bize:)

8. 18 Şubat 2008
  9. EU3

EU3 Guest

kızlar ya ıcım nasıl bı tuhaf oldu anlatamam, felekat heyecan yaptım, canımsınız ya yazdıklarınızı okuyunca ınsallah dedım ınsallah bende hamıleyımdırrrrr :1hug:

10. 18 Şubat 2008
  11. ilsenim

ilsenim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    mide bulantısı herkeste olmuyo zaten ama diğerleri hamilelik belirtileri gibi görünüyo sen bi test yap hamileysen belli olur zaten korkmana gerek yok adet olursan hmile olmadığını öğrenmicenmi gene niye kaçıyosunki

12. 19 Şubat 2008
  13. Elif26

Elif26 @şkısın@ @şık Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bence test yap canım.Eğer değilsen boşyere umutlanmaktan vazgeçersin.....

14. 19 Şubat 2008
  15. kedijik

kedijik CüMLe_-_MüHeNDiSi Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    bende test yapmanın en uygunu oldugunu dusunuyorum.Üstelık her hamılelıkde bulantı yasıyacaksın dıe bı sart yokkı

16. 19 Şubat 2008
  17. gece

gece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benımde 3.ayın sonunda oldu.test yap hıc uzulme eger negatıfse ılla mıgdenın bulanması gerekmıyor ve 3.ayın sonunda aslında bebek vcarmıs benım haberım yok tabı acaba dıyıp duruyordum cunku adet sancıma benzer acı oluyodu heralde yıne yok dedım ama varmış..o yuzden sen yınede test yap bılkı bebegının zamanı var ne zaman ısterse o zaman gelıyor:)uzulme..

18. 19 Şubat 2008
  19. EU1

EU1 Guest

hamile olunca hemen ilk günden insanın midesi bulanmıyo zaten............hemen test yaptırmalısın......