kızlar babalar gününde eşine birşeyler almayı düşünen varmı

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve eftelyaaa tarafından 18 Haziran 2009 başlatılmıştır.

18 Haziran 2009
    Konu Sahibi : eftelyaaa
  1. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar doğuma daha yaklaşık 1 aydan fazla zaman var ama ben eşime minik bir hediye almak istiyorum sizce ne alabilirim yada nasıl bir süpriz yapabilirim

2. 18 Haziran 2009
  3. il_nar

il_nar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    Canım,

Fanatik bir şekilde takım tutuyorsa, bir forma eşine bir formada doğacak cocuguna alabilirsin. Böylece minicik bebişiyle aynı formayı giyince sanırm mutlu olur. Benim eşimi düşündüm de, fanatiktir :)

4. 18 Haziran 2009
  5. sekercik

sekercik oğlumun kardeşi gel gel:) Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    ay aslında ben de almak istiyorum ama ne alırım kestiremiyorum ben daha 5. aydayım ama ilk babalar günü:) heyecanlanıyorum işte. ama forma süper fikir hakikaten. ya da baskılı kupa olabilir ultrason görüntüsü kupa üstüne basılabilir üstüne komik bi yazı yazılabilir ne bileyim baba sıkı dur geliyorum gibi:) ay ne komik olur he... klasik hediyelerden ziyade ki eminim gömlek kravat cüzdan türü şeyler vardır, değişik bişeyler almak lazım... manevi değeri olacak bir şey...

6. 19 Haziran 2009
  7. eftelyaaa

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım eşim öyle çokda fanatik değil ayrıca farklı takımları tutuyoruz o formayı kendime alsam daha çok mutlu olur benimki ama güzel fikirmiş

8. 19 Haziran 2009
  9. eftelyaaa

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende gömlek almak istemiyorum zaten çok sıkıcı ama kupa fikride hiç fena değil yani değişik olurdu

10. 19 Haziran 2009
  11. brcsrkn

brcsrkn annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben kocacımın istediği yada ihtiyacı olan işeyi almayı düşünüyorum geçen bi tşhirt beğenmişti onu alıp içinede not koymayı düşünüyorum sanki bebişten geliomuş gibi olsun die :)