kızlar bakarmısınız! hamilelikte karın ağrısı

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve nnagihann tarafından 30 Ocak 2010 başlatılmıştır.

30 Ocak 2010
    Konu Sahibi : nnagihann
  1. nnagihann

nnagihann Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    arkadaşlar ben 8 haftalık hamileyim rabbimin izniyle. ama benim sürekli karın ağrım var :KK43: doktor normal desede ben çok endişeliyim . aranızda benim durumumda olan varmı ???

2. 30 Ocak 2010
  3. nnagihann

nnagihann Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    kızlar lütfen benim durumumda olan birilerinin yazdıkları azda olsa rahatlatıcak beni :KK43:(

4. 30 Ocak 2010
  5. mu_se

mu_se günes topla benim icin .. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende ikiz hamilleik gecirdim canim ilk 3 ay surekli karnim agridi .. daha sonrada bebekler buyudukce her ayin belli gunleri agrim oluyordu .. doktorum ic karnin cok dar genisledikce kasildikca agri hissediyorsun demisti .. suan bebislerim cok saglikli hic bi problemleri olmadi dusuk tehlikeside yasamadim o yuzden bosuna stres yapma bence cok normal bu agrilar ..

6. 31 Ocak 2010
  7. nnagihann

nnagihann Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    ALLAH bağışlasın bebeklerinizi . ne kadar güzel ikiz bebekleriniz. çok heves ederdim öyle olanlara ama kısmet tabi :) açıklamanız için gerçekten çok tşk ederim inanın bu ağrı beni endişelendiriyordu. inş bende sizin gibi sorunsuz gebelik geçiririm.

8. 31 Ocak 2010
  9. Karxixnca Kxixz

Karxixnca Kxixz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    86
    benimde ağrıyor içerde kanama yoksa gayet normaldir bu agrılar benim 3.5 aylık bebeğim ama karnım kocaman oldu iç karnım dar galiba

10. 31 Ocak 2010
  11. SAPHIRA

SAPHIRA Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    198
    Benim de vardı ağrılarım,sanki regl olcakmışım gibiydi,doktorum normal olduğunu söylemişti,seninki de öyle diyorsa endişe etme canım.Bir Minoset iç geçer.Allah sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin

12. 31 Ocak 2010
  13. nnagihann

nnagihann Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    benimde 8 bitti 9.cu haftayadayım . evet iç karnı dar olanın çabuk belli olurmuş karnı daha önce bi çok kişiden duymuştum

14. 31 Ocak 2010
  15. nnagihann

nnagihann Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    amin inş ALLAH razı olsun . evet minoset önerdi doktor. ama inanın benim her daim ağrım var. öyle deli gibi bi ağrı değil ama her daim karnım ağrıyo.

16. 31 Ocak 2010
  17. SAPHIRA

SAPHIRA Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    198
    Sürekli ağrın olduğunu söyledinmi doktoruna?Bır takım testler yaparlar,inşallah yoktur ama idrar yolları enfeksiyonu filan olmasın canım?

18. 31 Ocak 2010
  19. nnagihann

nnagihann Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    evet söyledim normal dedi. kimi 4 aya kadar çeker kimi her ay adet dönemi yada ara ara çeker dedi. nebilim bende endişeleniyorum neden sürekli ağrım var diye. ama doktor içeride organların yer değiştiriyo bebek gelşmeye devam ediyor bunlar kolay değil demekki sen daha hassassın çok fazla hissediyorsun dedi . minoset verdi. hatta her kontrole gidince korkuyorum hatta daha dün kontroldeydim herşey normal diyo kalp atışınıda dinledik . hayırlısı ALLAH tan artık nediyim