kızlar bakarmısınız sizce bu normalmi

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve nursevgi tarafından 3 Haziran 2009 başlatılmıştır.

3 Haziran 2009
    Konu Sahibi : nursevgi
  1. nursevgi

nursevgi neseli ve sabırsız Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben nisan ayında ikinci tup bebek denememi oldum nisan ayının 21nde test gunumdu test yaptım 56cıktı aynı gunde kanamam basladı ikinci testi yaptım 18e dusmustu yani kimyasal gebelik dediler .bu arada 21.inde kanamam olduya 3gun surdu merkeze haber verdim olmadı ama bir haftaya kadar asıl kanamanız baslayacak dediler ben ozamandar beri halada hasta olmadım sizce bu normal biseymi yoksa kotu biseymi var yumurtalar artık calısmıyormu doktora gitmeyede cok korkuyorum fikri olanlar lutfen yardım edin

2. 3 Haziran 2009
  3. figenn_

figenn_ mucizeni ver allahım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bencede araman lazım doktoruna sor.küçük bi ihtimal belki ama bi daha bi test yapsana.

4. 3 Haziran 2009
  5. nursevgi

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ya cıkmaz biliyorum 15gun once idrar testi yaptım olsa cıkardı ama neden boyle oldum hic bi fikrim yok

6. 3 Haziran 2009
  7. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    bazı kıişlerde böle adet gecıkmesı olabılıyo canım........ama yınede gıtmen gerek doktora ......duzene gırmesı lazım adetlerının.......sonuç ble düşmış kımyasal denmış pekı doktorun senı araypta gel bı bakalım belık başka bışey olmuş dış gebelık omuş vs ....demedımı......gıtmen gerek arkadaşım......geçmış ols...stresde etkıler çok kafaya takmış olabılırdısn ılaçlar tepkı göstermış olabılıyoooo..............sebep çok ama doktorun gormesı lazım

8. 3 Haziran 2009
  9. nursevgi

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim diyorum ya ozamandar beri daha doktorumun sesini bile duymadım aramadıkı ben aradıgımda sadece hemsirelerle gorusuyorum doktor seni arayacak deyip kapatıyolar iki ay gecti halada ramadı testten sora hic muayene bile olmadım ben vandayım doktorum ankarada ama gel gormem lazım dese hemen giderdim

10. 3 Haziran 2009
  11. el-muallim

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    bence kendı şehrınde bı doktora gıt canım ne var ne yok bı baksın..................inş yenıden olursun tedavı bebişine kavuşursıun inşşşş

12. 3 Haziran 2009
  13. nursevgi

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    insallah canım dualarınızı eksik etmeyin bu durum beni korkutuyor ileriyi dusunup daha cok korkuyorum allah hepimizin yardımcısı olsun:Saruboceq:

14. 3 Haziran 2009
  15. el-muallim

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    yokk canım ya korkma inş bışey yoktur normak bı gecekmedır ama yınede gıtmen gerek..............inş rabbım kolaylık versın

16. 3 Haziran 2009
  17. nursevgi

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım bu arada sen neler yapıyosun durumun nasıl gidiyo bizide bilgilendirmeyi ihmal etme olurmukaydirigubbakcemile2

18. 3 Haziran 2009
  19. el-muallim

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    ben sıkıntıyla beklıyorum canım..................belırtı fılan yok umutlar azalıyooo ...........ama hayırlısı neyse o olsun................pazartesıyı beklıyorum canım................evdeyım ....evde olmak sıkıcı.........bişi yapmakta ıstemıyo ınsan...............balkonuma cıkımmm.............
    showda ahmet marankı var bakıyomusunuz