Kızlar bakarmısınız

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve chatlak_4180 tarafından 16 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

16 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : chatlak_4180
  1. chatlak_4180

chatlak_4180 serap Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar dışarı çıkarken emzirme işini nasıl hallediyosunuz benim biraz meme delisi oldugu için her yere gidemiyorum cesaret edemiyorum daha doğrusu durmuycak diye sizin bir formülünüz var mı nasıl emziriyosunuz alışveriş merkezleri tamamda genelde emzirme odaları var ama sahile falan gitmeye cesaret edemiyorum ağlama krizi tutucak diye bana akıl verin yaa yada cesaretlendirin artık havalar açtı heryere gitmek istiyorum ama bu emzirme işi olay oluyo...ayyy ne çok yazdım dimi akıl verin canlarım bana yaaa:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

2. 16 Mayıs 2009
  3. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    ben şimdiye kadar sadece alışveriş ve yürüyüş için çıktık dışarı uzun sürdüğüde oldu karnı acıksada dışarıda oyalandı eve gelene kadar zaten kangrudda genelde uyuya kalıyor ama gezmek için hiç çıkmadım emzirme önlüğü diyolar çiğdemde kullanıyo sanırım çok iyi oluyomuş bende ondan almayı düşünüyorum biberon almıyomu erkin sağıp dışarda versen benim kız almaıyoda :KK43:(

4. 16 Mayıs 2009
  5. chatlak_4180

chatlak_4180 serap Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    yok canım ya almıyo meme arıyo hep orda sakinleşiyo emzik alıyo ama meme krizi tutunca basıyo yaygarayı o yüzdende bende uzun süreli bir yere hiç gitmedim..:KK43:

6. 16 Mayıs 2009
  7. EU3

EU3 Guest

can adın neydi cahatlak
    bende aynı sorunu çok yaşadım hele birkeresinde taksi tutup ewe geldim çok ağladı
    çoğunlukla ben emzirip çıkıyorum
    çıktıtğımda krizi tutarsa emzircek yer buluyom daha çıkmadan kafmda kuruyom şurda şrda emziriryim diye
    ama bende pek çıkamıom

8. 16 Mayıs 2009
  9. chatlak_4180

chatlak_4180 serap Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    serap adım güzelim valla çok zor bu emzirme olayı havadar bir yerlere gidemiyoruz geçen parka gittik ama fazla oyalanamıyoruz tabi çünkü damarı tuttummu çığlık çığlığa tabi açık havadar yerleride bilirsiniz heryer insan kaynıyo valla sırnaşık şey ama buna bir çözüm bulmak lazım eve kapanamayız yaa....:nazar:

10. 16 Mayıs 2009
  11. cgdmabky

cgdmabky dido nun annesi çidoo:)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    serapcım ben o ısı cozdum cafe cay bahcesı neresı olursa olsun farketmıo bnm dide de meme delisi emzik biberonda almadıgı ıcın yırtıo kendını vermeyınce ben emzırme ortusu aldım cok pratık ve kullanıslı baskada caresı yok bu ısın kullanabılırım dıyosan tavsıye ederım ben saatlerce kalabılıorum dısarda burda avm de yokkı emzırme odası olsun rahat rahat emzırıorum ortumle heryerde

12. 16 Mayıs 2009
  13. tubik81

tubik81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet yaa yazda geldi bende çıkıp doya doya gezemiyorum. alışverişi bile koşa koşa yapıyoruz. emzirip çıktım bir kaç defa ama böylede süre az oluyor. sütü sağdığımızda dışarda nekadar dayanıyorki.

14. 16 Mayıs 2009
  15. ssaslan

ssaslan oğluşuna aşık (Sibel) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    valla serapçım ben kıştan faydalanıyordum çıkınca bir yemeni alıyordum yanıma onu örtüyordum
    fakat yaz geldiğinden beri ssadece body giydiğimizden belinden açılıyor ben de sanıım artık emzime önlüğü alacağım

16. 16 Mayıs 2009
  17. chatlak_4180

chatlak_4180 serap Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    peki heryerde satılıyomu canlarım bu emzirme örtüsü bende alıyım yaa olmuycak böyle internetten baktım bu desenli örtüler mi kızlar her yerde varmıdır acaba siz nerden aldınız bende alıyım modeli markası var mı bu örtünün öneriniz nedir tşk ederim kızlar yaa rahatlattınız beni inş çözüm olur...:1hug::1hug::1hug::1hug:

18. 16 Mayıs 2009
  19. ssaslan

ssaslan oğluşuna aşık (Sibel) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    serap canım siz istanbula yakınsınız vardır bebek mağazalarında
    ben internettekilere bakmıştım ama çok alacalı acayip renkleri vardı
    ben biraz daha sade olmasını tercih ederim diyw almamıştım ama sonunda mecburen nettn alacağım sanırım