Kızlar bakarsanız sevinirim

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve komik tarafından 3 Kasım 2009 başlatılmıştır.

3 Kasım 2009
    Konu Sahibi : komik
  1. komik

komik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ya kızlar benim 2 aylık bi kardeşim var bu konuyu annem açmamı istedi annem bebeği emziriyo fakat sürekli aranıyo ağzından memeyi çekice ağlıyo annemde doymuyomu diye mama veriyo internette falanda okuyo kakasını yapıyosa vermeyin diye ama .... sizce ne yapmak gerek aynı durumu yaşayan falan varmı akannehir :bbo: kafamçokkarıştı

2. 3 Kasım 2009
  3. irem-ozge

irem-ozge :) Üye

Beğenildi:
    336
    Ödül Puanları:
    188
    Annenin küçük yardımcısısın demek. Maşallah :)

Aranması açlıkla ilgili değildir. Eğer aç kaldığını düşünüyorsa bunu anlamanın tek yolu tartı değerleridir.
    Sürekli emmek istemesi gaz kaynaklı olabilir. Gazlı bebekler acılarını sancılarını anne göğsünde unuturlar ve sürekli emmek isterler. Emdikçe de gazlanırlar. Kısır döngü anlayacağınız.

4. 4 Kasım 2009
  5. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım bu anlattığın daha çok gazlı yada kolik bebeklerde görülüyor.doymadığından olmayabilir birkaç gün mama vermeyip sadece emzirirsiniz ve kilosuna bakarsınız ve yeterli kiloyu alıyorsa yani günlük ortalama 15 gr civarı alıyorsa bu doyduğunu gösterir.birde 2 aylık bebekler psikolojik olarak meme benim ben ne zaman dersem yanımda olacak şeklinde kodlandığı için uyanık olduğu her an aranıyor olması normal

6. 4 Kasım 2009
  7. komik

komik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    saolun kızlar tşk ederim opuyorumnanaktan

8. 5 Kasım 2009
  9. rapunzel26

rapunzel26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım aynı sorunu ben de yaşadım çok fazla ınsan da doymuyor doymuyor dıye bağırıyordu ama sen yılmadan emzır ne kadar çok emzırırsen o kadar çok sutun artar eger kı sutunun yetmedığını duşunuyorsa sadece tarttır eğer kı kılo alamıyorsa o zaman mama verebılırsın :)

10. 24 Kasım 2009
  11. asutaha

asutaha Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    canım yalancı meme verin karnının doyduğuna emin olunca verin memeyi çocukda sizde çok rahatlarsınız