Kızlar bakımlı mısınız?Ve zaman ayırır mısınız?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve Saruboceq tarafından 9 Ocak 2008 başlatılmıştır.

9 Ocak 2008
    Konu Sahibi : Saruboceq
  1. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Kızlar kendinize bakıyor musunuz?Tepeden tırnağa,vücut bakımından tutun da dışarıya çıkarken ki halinize..Saçınızın boyası,röflesinden,fönüne kadar herşeyinizle ilgilenebiliyormusunuz?Ya da saldığınız oluyor mu hiç duruma göre..
    Bu sorum bekarından evli barklısı,çoluk çucuklusuna kadar herkese..
    :kahve:

2. 9 Ocak 2008
  3. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Saldığım görülmemiştir.
    Makyajsız çıkmam..
    Dip boyası gelmiş saçtan nefret ederim..
    Ojeleri yarı dökülmüş tırnaktan nefret ederim..
    Kuru dirsek görüntüsündn nefret ederim..
    Çatlak topuktan nefret ederim. Bu kadar yeterli sanırım.

Bakımlı olmak, benim göbek adım ,övünmek gibi olmasın.
    Bunun evli ya da çoluk çocuk sahibi olmakla alakası yok, bu içten gelen birşey...

4. 9 Ocak 2008
  5. PRINCESS-in-LOVE

PRINCESS-in-LOVE 2. kez annelik heyecanı Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    kendime bakmayi çok severim. Cilt bakımım, manikür-pedikür, solaryum, haftada bir düzenli maske, fön vs. bunlar çok hoşuma giderek yapiyorum. Kendime vakit ayirmayi çok seviyorum. Sabah işe giderken özene bözene giyinip makyajimi yapmak bunlar bana çok zevk veriyor. Eee tabii eşiminden çok hoşuna gidiyor :1hug: Bakımlı olmami çok seviyor. Hafiften biraz kokoşumda diyebilirim. Sağolsun eşimde benden aşaği kalir yanı yok yani. :sm_cool:
    Kendimi saldiğim zamanlarda oluyor tabii, bazen moralim bozuk oluyor bazende uykusuz oluyorum ozamanlar fazla özenerek yapmiyorum ama kendimi hemencıcık topluyorum. Şu siralar rejimde olduğum icin bide düzenli spora başladım bakalim neolcak. a.s

6. 9 Ocak 2008
  7. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Bende cvp vereyimyerimseniben
    Vücut bakımında kremler konusunda zayıfım ama vücut temizliğinde hassasım..Bir işte yüzüme ayda bir peeling yapıyordum hamile olduğum için onu da bıraktım.Ayda 2 kere kaş ve bıyıklarımı aldırırm mutlaka..
    Saçlarımı da yılda 2 kere röfle yaptırıyorum.Açık sarı yaptırdığım için kuaförüm çok sık önermiyor.
    Dışarıya çıkarken mutlaka dikkat ederim,gerçi evde de hani pasaklı değilimdiryerimseniben.Eşimle eşofmanla bile dışarı çıkcaksak temkinliyimdir.
    Tabii çoluk çocuk olduktan sonra ne yaparım bilemiyorum.6 ay sonra görücez,tekrar yazarım inşallah..:enbuyukkk:

8. 9 Ocak 2008
  9. DearesT

DearesT Yalan...yalann... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    aynı şeylerden mi nefret ediyoruz ne?
    bence de bunlar içten gelir...

10. 9 Ocak 2008
  11. xoxzo_35

xoxzo_35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hiç değilimdir valla. hiçte vakit ayırmam. röfem gelir yarıya kadar belki o zaman finansal durumumda uygunsa yaptırırım. tırnaklar desen güçsüz uzatamıyorum. dışarı çıkarkende bir dudak parlatıcısı yeter. saçımı bile taramam. gerçi istesemde tarayamıyorum ya tatlicadiarzu
    ama kremi asla eksik etmem. hergün banyo yaparım. temizimdir yaneee

12. 9 Ocak 2008
  13. ekinoksal

ekinoksal Guest

çok natureliz galiba ama bence arada bir saçını taraman daha iyi olur yoksa doğal bir örgü oluşur saçlarından ben bakımlı olmayı severim tesettürlü olmama bunun önüne geçemez önce kendim için güzel görünmeliymsırnaşık şey

14. 9 Ocak 2008
  15. xoxzo_35

xoxzo_35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    banyo yaptığımda ancak tarayuabiliyorum. zaten hergün yaptığım için genelde akşamları tarıyorum. sabaha taramıyorum çok kuru çok kıırılıyor o yüzden taramıyorum. yani görünümde zaten kötü durmuyo o yüzden bence problem yok yerimseniben
    zaten yakında görürsünüz ne şekilde durduğunu yerimseniben

16. 9 Ocak 2008
  17. GxoxkyxuxzxuxndeDans

GxoxkyxuxzxuxndeDans GÖZLERİMDE GECE OLDU Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Malesef çok bakımsızımdır gerçektende içten gelen bir şey ve bakımlılara hayranım vakıtle alakası yok çünkü böyle şeylerin ruhunda varsa kokoşluk bakımlılık oluyor......... offf bende bakımlı bir kadın gibi dolaşabilseydim

18. 9 Ocak 2008
  19. Cerenimo

Cerenimo Derin' im hoşgeldin... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    valla şekercim ben bakımlıyımdır..rimelsiz bakkala gitmema.s

benim için görüntü çok önemli..çalışıyorum sabah saat 7 de çıkmam gereken evden her sabah bir fiill 6:15 te kalkarım akşamdan hazırladığım kıyafelerimi giymek 10 dk mı alır ama ben makyaj ve saçla uğraşmak için 35 dk daha erken kalkıyorum :1rolleyes:

deli misin demeyin:1no2: değilima.s sadece bakımlı olmayı severim..sengözlerimebaksanab

bakım sadece makyajdan ibaret değil tabi..cilt bakımımı saç bakımımı vücut bakımımı hepsini yaparım..yerine göre boyanır yerine göre de sade takılırım ama kendime de bakarım yani..:1hug: