kızlar bakın biiii bi sorum varrr !!!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve jeelibon tarafından 8 Ocak 2010 başlatılmıştır.

8 Ocak 2010
    Konu Sahibi : jeelibon
  1. jeelibon

jeelibon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    meraba arkadaşlar bende kocasının bazı huylarından muzdarip olan taze bi gelinim:)kötükedihüso bilenler bilir daha önce bi çok konu açmıştım.gelelim bu günki sıkıntıma.sorum şu sizin eşlerinizde gece uykusundayken konuşuyormu?horluyormu?ben çok rahatsız oluyorum yatakta dönse deprem oluyor sanıyorum.alışamadım bi türlü.ne yapsam nasıl işin içinden çıksam bilemiyorum.insan uykuda dinlenir ben rahat bi uyku çekemiyorum.yoorumlarınızı bekliyorum.:1hug:

2. 8 Ocak 2010
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.579
    Ödül Puanları:
    363
    Horlama tedavisi olsun eşiniz..
    Uykuda sayıklama da psikolojiktir,psikoloğa gitmesi gerekir bunun için de..gamyoncuiremsu

4. 8 Ocak 2010
  5. jeelibon

jeelibon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ya kalkıpta sayıklıyorsun diye dr mi götüreyim.her insan sayıklar uykusundada benimki biraz aşırı galiba.keşke gitsede beraber gitsek ama nerde:kızgın:

6. 8 Ocak 2010
  7. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    oda arkadaşım sayıklıyor benim de neredeyse her gece. biz yanyana yatmadığımız halde uyanıyorum. sizin rahatsız olmanız çok normal. ne var ki bunda söyleyin. canım sayıklıyosun hep geceleri ben uyuyamıyorum bi çözümünü bulalım diyin. o sizin eşiniz sonuçta. el değil ki çekineceksiniz....

8. 8 Ocak 2010
  9. jeelibon

jeelibon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım söylüyorumki ben içimde tutamam zaten hemen söylerim.hatta uyandırıp söylerim.napim diyip duruyor uyurken napabilirim diyor:1no2:

10. 8 Ocak 2010
  11. diablo

diablo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    136
    Ödül Puanları:
    88
    ay ne sayıklıyor merak ettım. o gun ne yasıyorsa onumu sayıklıyor acaba . yoksa oyle bosmu uykusunda konusuyor

12. 8 Ocak 2010
  13. mamun

mamun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sayiklamasina bisey diyemem ama..Horlama yastiklari var sonra horlamayi engelleyen bisey var yataga koyuyorsun top gibi bisey horlayan ksinin tam sirtina geliyor..Genelde insanlar sirt ustu yattiklarinda horladiklari icin bu top gibi sey sirt ustu yatmasini engelliyor..Tenis topu yada corap bile isinizi gorur..Cunku sirt ustu yatinca dil geri gelip rahat nefesi engelliyormus..Nerden mi biliyorum kocam horluyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

14. 8 Ocak 2010
  15. beste2006

beste2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    benimde eşim çok horlar.. ilk evlendiğimiz aylarda sabah ışıklarını güneşle beraber ben kondururdum gökyüzüne..:kızgın: sonrasındada akşama kadar gözümü açamaz, akşam 5,6 da uyanırdım...eşime sorsan asla horlamam der.. ayol sen zaten bilmezsin horladığını yanındaki bilir ya.. neyse..

sonra bir çözüm buldum kendimce.. kitap okumayı çok seven biriyim.. kitaplarımı gece yatarken okuyorum.. 10,15 sayfa okuyunca direk uykum geliyor.. ve öyle bir uyuyorumki eşimin horlamasını duymuyorum bile..

birde sırtüstü yatan insan horlar.. ben eşimi uzun uğraşlarla yan çevirirdim .. horlama kesilirdi..

bende sayıklarmışım.. daha doğrusu çok konuşurmuşum eşim der.. hatta bir gün: biranda bir sesle uyandım.. baktım eşim bana dönmüş.. el çırpıyor, tempo tutuyor gülerek.. " delimisin napıyorsun" dedim.. " aşkım, türkü söylüyordun bende eşlik edeyim sana dedim" dedi.. "ne söylüyordum " diye sorduğumda" o kurnadan bu kurnaya " hamam şarkısını söylüyormuşum.. ikimizde çok gülmüştük::roflol:

uzun lafın kısası, alışırsınız zamanla.. benim misafirlerim( yatılı kalan) nasıl uyuyorsun.. xx in horlamasını biz bile duyuyoruz derler.. ama ben artık duymuyorum bile..

ne demişler "körle yatan şaşı kalkar"..:nazar:

16. 8 Ocak 2010
  17. deliveren

deliveren Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bu mu sorun... keşke sorsaydınız evlenmeden...

18. 8 Ocak 2010
  19. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148

lale ye katılan üye similiysi