Kızlar Balık Erkeklerini Nasıl Bilirsiniz ?

Konusu 'Balık Burcu' forumundadır ve misafirimgeldi tarafından 3 Ocak 2008 başlatılmıştır.

?

Bir balık erkeğiyle,

1. Aynı ortamda bile bulunmam :)

7,9%
  2. Sadece arkadaş olurum.

15,9%
  3. Aşk yaşarım belki ama evlilik asla!

10,3%
  4. Aşka dair ne varsa herzaman...

67,5%
Birden fazla oy kullanılabilir.
    3 Ocak 2008
    Konu Sahibi : misafirimgeldi
  1. Bir neptünlü olarak tuhaf bir çekiciliğe sahiptir, diğer erkekler arasından derhal belli eder kendini... gözleri ışıl ışıl yanar, ıslak ıslak bakar, bazen dalıp çok uzaklara gider...
    tam bir keşiftir o; yerinde ve zamanında özgür bırakmayı bilirseniz , düşkün olduğu bireysel özgürlük alanlarını tıkamazsanız, hayatına aşkla devam eder sürekli yenileyip besleyerek ve gözünüz hiç arkada kalmaz...Şeniz

2. 3 Ocak 2008
  3. Hayaller dünyasının presindir balık burcu erkeği, sessiz sakin sürdürdüğü bir vapur yolculuğunda elinde kalemi ajandasına birşeyler yazarken görebilirsiniz...

4. 3 Ocak 2008
  5. Bir kadini gercek anlamda anlayabilecek zodyagin tek beyaz atli prensi...
    arkadaslik, dostluk ve eglence bakimindan bulunmaz erkeklerin burcu... espri, yetenek, yaraticilik, zeka ve daha binlerce ince detayin toplandigi rengarenk, iri islak gözlü adamlarin burcu...
    bazen üsüngec ve mizmiz olsalar da, isiltili yüzleri ve dünya üzerindeki hemen her alana atilmaya yeten cesaret ve yetenekleriyle daima sasirtan dogal sihirbazlardir onlar...
    dünyanin iyilik, güzellik ve huzurla yasanacagina insani inandiran burcun erkegi... (Alıntı:mijen)

6. 3 Ocak 2008
  7. Calma

Calma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    balık burcu erkeği benim kankam oluyor kendisini çok seviyorummm yani balık erkekleriyle çok iyi arkadaş olabiliyorum bir akrep olaraakk

8. 3 Ocak 2008
  9. PamuKSekeR

PamuKSekeR artık anne Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    herşeyi pek güzle anlatmışsın hepsi iyi tamamda inatçılığını söylemeyi unutmuşsun.. bide kendini beğenmiş en doğrusunu o bilir herşeyin..

mellt bunu beğendi.
  10. 5 Ocak 2008
  11. EU3

EU3 Guest

evet çok kendini beğenmiş ve cüretkarlar. bu konuda başka hem fikirde olanlar yazsın.çok ta karamsarlar.

12. 6 Ocak 2008
  13. Lillyum

Lillyum çok bilmiş Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    oğlum balık burcu ve 19 yaşın da tan burda anlatıldığı gibi kaptırdım desenize :1rolleyes:

14. 6 Ocak 2008
  15. Barcman

Barcman PR UZMANI Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    allah allah aynı senede aynı ayda doğurmuşuz demekki benim oğlumda 3/3/1989 doğumlu ne tesadüf

16. 6 Ocak 2008
  17. Barcman

Barcman PR UZMANI Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    bütün bunlara ek olarak balık burcu erkeği çok zekidir ama çok temiz kalpli olduğu için kandırılması kolaydır

18. 6 Ocak 2008
  19. ZARACI

ZARACI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    evet duygusal ve güzel anları hiç unutmazlar.benim eşimde balık yalnız birazda alıklar galiba.ilginç derecede unutkan,biraz inatçı ama herşeye rağmen evlenilecek yaşanılacak adamlar galiba...bir akrap kadını olarak iyi anlaştığım çoğu insan balık burcu...