kızlar bana akıl verin nolurrrrr

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve -bella- tarafından 28 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

28 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : -bella-
  1. -bella-

-bella- Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    108
    canlarım ben evlenip ayrıldım,3 sene oldu ayrılalı
    suan bi birlikteliğe basladım yeni,1ay olucak ama öyle bişeyki onu kaybetmek istemiyorum
    daha yüzyüze gelmedik,o yüzden durumumu söylemedim.ama tutucu ve kıskanç biri bu durumu kabullenirmi bilmiyorumm :KK43:(
    ben onunla yasadığım duyguları cooook uzun zamandır yasamadım,hemde onu daha görmeden
    yüzyüze görüştüğümüzde nası söliceğimi bilmiyorum
    ilk görüşmede söylesemmi :KK43:(

2. 28 Temmuz 2010
  3. mehabbet

mehabbet Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tabiki sölemen gerek bu saklanılacak bişi değilki . hem sana değer veren seven insan bunu dert etmemelidir. herşeyi açık açık paylaşım beraberinde güvenide getirecektirzemuszemus

4. 28 Temmuz 2010
  5. bahardy

bahardy özledimTürkiyemgeliyorum ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :uhm:
    simdi ben anlamadim.....
    .....görmedin ama asik mi oldun?....
    bu nasil oluyor ya???

6. 28 Temmuz 2010
  7. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.070
    Ödül Puanları:
    488

Görmeden 1 ayda aşık olmak
    uzayda yaşıyoruzda benim mi? haberim yok:1ninca:
    arkadaşım boşlukda oldugun için böyle düşünüyorsun bence
    ve bi sirkelen kendine gel...
    3 yıldır kimseyi hayatına sokmamışsın
    1 ayda soktugun adama dön bi bak istersen.. Yüzünü bile göstermemiş...

Liseli kız degilsiniz. Sanal aşklar pacaları sıvıyana kadardır...(Bu devirde):1closedeyes:

8. 28 Temmuz 2010
  9. Umutlu_OL_

Umutlu_OL_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    163

Önceki mesajlarınızdan birinde
    "akşam msnde konusurken melekler şehrini seyrettinmi dedi hayır dedim, melekler şehri izleyeceğimiz ilk film olsun dedi ama çekirdekte yicez dediiii" yazmışsınız demek ki sanalda başlamış...
    Evlenip ayrıldığınız için de "duble hassas ve güven arayışı" içindesiniz. "Sanaldan adam çıkmaz" olayına girmeyeceğim, adam nerdedir bilinmez, kırk yıl tanıyıp koynunda yılan besleyenler de var, büyük konuşmamak lazım.
    Fakat sanalda "duygularınızın emniyet kemeri daha sıkı bağlanmalı". Yanınızdaki adama beş adım yaklaşırken sanaldakine bir adım gidilmeli ki sonunda hüsran olmasın. Daha yavaşlatılmış yaşayın, bir ayda film izleme hayalleri kurulur, nerelere gidileceği, olaylar karşısında ne tepkiler verileceği konuşulur. Asla unutmayın ki aynı anda bu ihtimal başkalarıyla da konuşulmuştur ya da konuşuluyordur çünkü bir erkek sanalda asla bu kadar kısa zamanda sizin kadar saf hayaller kurmaz. Oysa siz daha şimdiden "kıskanç ve tutucu" diye karakterini çözdüğünüzü düşünmeye başlamışsınız. Durumunuzu söylemekten endişe etmeden evvel adamın iç dünyasına kafa yorun, niyetini anlayın. Telaşınızı kendinizi korumada, boşanmış bir hanım olarak aynı ya da benzer sıkıntıları yaşamamak için gardınızı almada kullanın. Üstelik madem kendinizi bu denli kaptırıyorsunuz daha başındayken söyleyin ki niyetini iyice belli etsin... Belki de onun ciddi bir ilişki yaşamak ya da durumunuzu önemsemek gibi bir gayesi yoktur zaten... sengözlerimebaksanab
    Fakat çok iyi niyetli gördüm sizi, "Benim için önemi yok." derse bunu da onun saflığına yormayın. Siz bu güven arayışı ve halis duygularla sanaldaki bir adam için bulunmaz bir nimet, fırsatsınız, dikkatli olun... :nazar:

10. 28 Temmuz 2010
  11. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

kaybetmemek için yalan söylerseniz veya böyle önemli bir şeyi gizlerseniz sonunda onun gözündeki itibarınız bir daha toparlanmayacak şekilde bozulur:nazar:

12. 28 Temmuz 2010
  13. sonergizem

sonergizem Asya'mm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    63
    bencede cxok guvenmeyın ve duurumunuzu acıklaın bence bunda utanılcak sıkılıncak bı durum yokk

14. 28 Temmuz 2010
  15. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    eğer bir ilişkiye başlanacaksa elbette tüm doğrular söylenmelidir... bunu nasıl söyleyeceğim diye çekinme ; eğer bu durumdan bir rahatsızlık duyacaksa zaten hayatında olmasının bir anlamı yok.. 1 aydır tanışıyorsanız 1 ay sonra hayatında olmaması fikrinden de korkma...

sen gerçekten zor bir şeyi başarmışsın... sakın kendini güçsüz hissetme... onu kaybetmek istemiyorsun ama henüz kazanmış da değilsin...

sanalda başlayan ilişkiler gerçekten çok gizli... bak sen 1 aydır gerçeği söylememiş ve nasıl söyleyeceğim diye düşünüyorsun... kimbilir onun gizlediği ve söylemeyi aklından bile geçirmeyi düşünmediği neler vardır... açıkçası erkek milletine güven olmaz ; hele sanalda hiiiç olmaz...

kendin için ; ağır ve sağlamlar adımlar atmanı diliyorum...

16. 28 Temmuz 2010
  17. -bella-

-bella- Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    108
    evet haklısınız ilk defa basıma gelen bi durum bu,bende yasamadan önce bana söylense banda tuhaf hatta komik gelebilirdi,1ayda hiç görmeden bu kadar yol almak çokta normal gelmiyo tabi insana duyunca :çok üzgünüm:
    saatlerce telefonda konusuyoruz,saatlerce msnde cam acıp konusuyoruz,ayrıldığım eşimi kendim tanıyarak basladıda noldu,4,5senelik birliktelik 9 ayda bitti :KK43:((
    suan antalyada olduğu için görüşemiyoruz :KK43:(
    cokmu safım acaba bilmiyorumki :KK43:(

tabiki söylicem durumumu ama yüzyüze geldiğimde söylemeyi düşündüm ben,hele bi yüzyüze görüşelim bakalım eğer gercekten devam ederse diye

hepinize çok teşekkür ederim kızlar ilgilenip cevap yazdığınız,bana zaman ayırdığınız için

Son düzenleme: 28 Temmuz 2010
  18. 28 Temmuz 2010
  19. karisx

karisx sil baştan başlamak Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    şu sanal düşmanlığına anlam veremiyorum, bi adam şerefsizse (afedersiniz bu kelime için) dışarda da öyledir, nette de sonuçta pc başında yaşamicaklar bişeyler, tanışmaya vesile olur sadece; sizden onun da sakladığı şeyler olabilir ama dışarda tanışsaydınız da sakladığı bişeyler olabilirdi, bunun sanal ortamla alakası yok, burda sonuçta biz de sanal ortamda dertleşiyoruz ve hepimiz sanal karakterler deil gerçek insanlarız... sanaldan tanışıp mutlu olan arkadaşlarım var o yüzden bu meseleye bu şekilde yaklaşılması sinir ediyo beni, her neyse...

bence kartlarınızı açık oynamalısınız, hatta yüz yüze gelmeyi beklemeden konuşurken söylemelisiniz evlenip ayrıldığınızı; daha sonra söyleyince eğer bi sorun çıkarsa daha çok üzülürsünüz henüz başlardayken bunu söyleyin, kaybetme korkunuzu anlarım ama eğer bu konu yüzünden kaybedecekseniz de ilerde söylediğinizde de aynı şeyleri yaşarsınız, bunu bi düşünün derim
    ...