kızlar bana biraz moral verirmisiniz

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve cellinn tarafından 8 Eylül 2010 başlatılmıştır.

8 Eylül 2010
    Konu Sahibi : cellinn
  1. cellinn

cellinn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    ben 3 aylık evliyim ve bu ay ögrendimki 4 haftalık hamileyim.çocukları aşırı derecede seviyorum ve bebeğim olmasınıda çok istiyordum ama en azından bi 8 ay kadar evli olduktan sonra denemeye başlıyalım diyorduk eşimle çokta geçmesini istemiyordum çünkü yaşım 29.ama bu ani gelen bebiş haberi beni şoka soktu düşünüyorum istemiyormuyum acaba die hayır istiyorumda ama ben bi garip oldum 4 gündür aglamaktan içim dışıma çıktı.bu anormal bi durummu sizce lütfen bana biraz fikir verin....

2. 8 Eylül 2010
  3. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    tatlim o dunyanin en guzel varligi senden daha fazla seni anne yapmak istemis demek ki dayanamamis hemencecik rahmine tutunuvermis.. hic bozma moralini..bir mucizeyi yasiyorsun sen simdi dunyadaki tum zenginlikleri verseler bunun yaninda hic kalir..
    aynaya bak ben anneyim de..
    hic de bozma moralini.. ha 8 ay once ha 8 ay sonra ne farkeder.. 8 ay sonra bebisin kucaginda olucak iste.. erken mi gec mi diye dusunmektense ismini odasini onunla neler yapacagini hayal etmeye basla..
    emin ol daha mutlu olucaksin..

4. 8 Eylül 2010
  5. cellinn

cellinn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    tşkkür ederim cnm sanırım bunları duymaya ihtiyacım var şoku üzerimden biran önce atabilmek için.artık ağlamak istemiyorum bunun mutluluğunu yaşamak istiyorum.

6. 8 Eylül 2010
  7. ilatarnur

ilatarnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Canım benim ağlayacak ne var ki?5 ay erken hamile kaldım diye mi üzülüyosun.Annelik o kadar kutsal ki kucağına yavrunu aldığın zaman keşke daha önce hamile kalsaydım diyosun.Biliyosun ki Allah herkese bu duyguyu tattırmıyo.Bende 28 yaşındayım 6 yaşında kızım var 2 yi düşünüyorum ki geç kaldığımı düŞünüyorum.Her şey zamanında yaşanıyo.Her şeyde bir hayır vardır.Bu mübarek günlerde mutlu bir haber almışın daha ne istiyosun.Bence kesinlikle hamileliğe devam etmelisin.Emin ol senin yerinde olmak isteyen bi çok kişi var canım .Ama en doğru kararı sen vereceksin tabiiyerimseniben

8. 8 Eylül 2010
  9. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    evlensem de bebegim olsa benim de.. :CüvCüv:
    senin yerinde olmak isteyen kac kadin var tahmin bile edemezsin..
    o yuzden birak uzulmeyi kalk sevin.. hangi donemde neler yapman neler icmen neler yemen gerektigini arastir.. ne bileyim cocuk odasina bakk.. kiz olursa ne alcaksin erkek olursa ne alcaksin isimleri ne olabilir.. otur hayal kur canim ya.. ac guzel bir muzik dinle rahatla..
    ve herseyden onemlisi sukret...

10. 8 Eylül 2010
  11. sonsenabd

sonsenabd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    canim durumun cok normal suan bende 5 aylik hamileyim , ilk ogrendigimde bende de oldu bunalim . acaba istiyormuyum istemiyormuyum diye bunalima girmistim ..Ama suan iyikide olmus diyorum .. Dunyanin en guzel mucizesi diyorum ... ilk uc ay inan bende cok zorlandim .. depresyona bile girdim ... hormonlarin etkiside var simdi sende .. biraz bekle hersey yoliuna girecek .. bebeisi cok seveceksin ..

12. 8 Eylül 2010
  13. bynkutluay

bynkutluay YaHalıkYaBariYaMusavvir Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    196
    canım içinde o kadar güzel bi Rabbimin lütfu varki bence keyfini çıkar maşalahh çok güzell ilk 3 ayda hemen gelmiş meleğin şöyle düşün 8 aydan sonra düşünüyorduk diyosun peki o zaman istediğin zaman gelmezse ne olurdun tahmin edebiliyorum
    keşke istediğimiz anda olsa bebeklerimiz ama maleseff biz 2 sene boyunca meleğimiz için uğpraştık çok şükür şimdi hamileyim ne güsel eşinden bi parça taşıyosun harika ama ilerleyen zamanlarda değişecekk fikrin onu hissetmeye başladığında sevinç gözyaşları dökeceksin eminim

14. 8 Eylül 2010
  15. cellinn

cellinn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    çok tşkkür ederim kızlar moral verdiğiniz için.ben kendime inanamıyorum ztn her zmn çocuk die deliren ben nsl bu durumda olurum die.dediğiniz gibi bu hormonların değişimide beni böle yapıyor olabilir inşl.en kısa zmnda geçer bu buhranım

16. 8 Eylül 2010
  17. satinezgi

satinezgi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bende 6aylık evliyken hamile kaldım ve plansızdı. en az 1sene beklemek istiyordum ben oysa ki. ilk önceleri bende şok dönemi geçirdim ama dünyanın en güzel hissine alışmak pek de zor olmuyor. :CüvCüv: şimdi 33 haftalığım. bebişim karnımda hareket ettikçe dünyalar benim oluyor inan.
    şükret ve tadını çıkar canım bu güzelliğin:)

18. 8 Eylül 2010
  19. cellinn

cellinn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    okudukça içim dahada rahatlıyor kızlar sanki bu durumu sadece ben yaşıyormusum gibime geliyordu.allah hayırlısıyla kucagınıza almayı nasip etsin inşl,