Kızlar bana cesaret verin

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve l7efne tarafından 29 Kasım 2009 başlatılmıştır.

29 Kasım 2009
    Konu Sahibi : l7efne
  1. l7efne

l7efne Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba kızlar. 2aydır gribim ben atlatamadım soğuk algınlığı ilaçları kullanıyordum geçmedi özel doktora gittim sonunda. Yüz filmi çekti doktor. Burundaki eğrilikten kanallar kapanmış ve sinüzit oluşmuş dedi.( Burnum kemerli) Ameliyat olmasın dedi. Estetik düşünüyordum ben ama cesaret edemiyordum. Şu anda da kpss ye hazırlanıyorum ameliyet için çok vaktim gidecek bunun için yaza erteledim ameliyatı. İzmirde önerebileceğiniz doktor var mı? Çoğu insan da burnunun yeni halinden memnun kalmıyor bunun için de kararsızın. Akıl verin bana lütfennnn.

2. 4 Aralık 2009
  3. fulia

fulia Muzurcan'ın Annesi:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım merhaba.. Benim de sinüzit problemim vardı. Aynı zamanda küçüklüğümden beri burun etlerinden rahat nefes alamıyodum! Bornova Şifa Hastanesinde ameliyat oldum KBB Uzmanı Uğur Çerçi'ye..Ayrıntılı bilgi almak istersen seve seve yardımcı olurum. Doktorum estetik de yapıyo! :) Bu arada ameliyat çok da zor bi süreç değil.. Mesela ben 23 Kasım'da ameliyat oldum (2.kez), şu an gayet iyiyim ve Kpss'ye ben de hazırlanıcam.. İşte böylee.. Görüşmek üzere.. :KK66:

4. 4 Aralık 2009
  5. RABARBA

RABARBA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Canım çok zamanını alıcak bi süreç değil 1 haftada toparlanırsın bilemedin en fazla 2 hafta

6. 4 Aralık 2009
  7. GriPin

GriPin 3Kalp Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    korkmana gerek yok,gayet rahat bi süreç.Sadece bi kaç hafta burnundan tam nefes alamayacaksın okadar.ızmirde Ufuk Bilkay'a oldum ben ameliyatımı. Tavsiye ederim.Fikir edinmek için görüşebilirsin. Bence Sinüzit ve kemik için olacaksan zaten,estetiğide aradan çıkarıver bence :)

8. 5 Aralık 2009
  9. kartanesi35

kartanesi35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben Ufuk Bilkay'ın yaptığı burunları çok merak ediyorum.GriPin senin burnunun fotolarına bakmam mümkün mü?

10. 5 Aralık 2009
  11. canayakxixn

canayakxixn Bir Nefes&Düş Gibi Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    iNSAN KAFASINA KOYMUŞSA CESARETı VARDIR ZATEN.BEN KARAR VERDıM FAKAT HANGı UZMAN KONUSUNDA KARAR VEREMıYORUM.......DOĞRUSU ZOR BıR SÜREÇMıŞ.BıRAZDA ŞANS ıŞı.......

12. 13 Mart 2015
  13. isina

isina Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    kızlar bende burun ameliyatı oldum 2012 yılnnda izmir bornovada şifa hastahanesinde Uğur Çerçi yaptı ameliyatı. Saolsun önden düz duran burnumu yamulttu sağa doğru hem nefes almakta zorlanıyorum hem de hiçte istediğim gibi olmadı ikinci kez ameliyat olcam :KK43: uzun süredir bekliyorum iyi bir doktor bulabilmek için bide yeniden cesaretim gelirse :KK43:

14. 13 Mart 2015
  15. spacecake

spacecake Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    murat cem miman hakkında bilgisi olan varmı acaba ?