kızlar bana fikir verin lütfen yaa

Konusu 'Kız İsteme' forumundadır ve gokcesu tarafından 23 Mart 2010 başlatılmıştır.

23 Mart 2010
    Konu Sahibi : gokcesu
  1. gokcesu

gokcesu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    şimdi kızlar biz erkek arkadaşımla 9 aydır beraberiz,ailelerde biliyor babamada söyledik.erkek arkadaşım babamın çocukluk arkadaşının yegeni oluyor.yani babam tanıyor hepsini.ben tanıdık olunca daha kolay sanıyordum ama babam hiç beklenmedik şekilde,herşey usuluna uygun olsun diyor.biz isteme söz bir arada olur diyorduk,babam önce istesinler ben bir düşünelim,büyüklerimize soralım derim sonrada söze çağırırız dedi.şimdi bende düşünüyorum istenildiğimde verdik demicekler,arada 1 hafta falan geçtikten sonra söze hazırlıklı gelin diye haber vericez? sizce mantıklı mı? karşı taraf kızı vermediler falan diye düşünür mü? gerçi erkek arkadaşıma söylicem bu durumu,arada tanıdıklıkta var,erkek arkdaşımın dayısının hanımına durumu böyle anlatıcaz.s,zce mantıksız bişey var mı? yani hem kızı verdik demediniz hem söze çağırıyosunuz olur mu? düşünüyorum olmaz aslında düşündük vericez sözünüzü yapmaya gelin dicez işte.aklım karıştı fikrinizi yazar mısınız? rahatlamaya ihtiyacım var:KK43:

2. 23 Mart 2010
  3. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    canım ilk önce tanışmaya gelin sonra isteyeme dersin bi sorun olmaz

4. 23 Mart 2010
  5. gokcesu

gokcesu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de öyle dedim ama annem de bende çalışıyoruz öyle çok git gel olur dediler.yukarıda anlattıgım gibi olsa sorun olur mu sence?

6. 24 Mart 2010
  7. nazarboncugum3453

nazarboncugum3453 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ilk önce gelip tanışmaları daha iyi olur tabikii..geliş sebeplerini dile getirirler.kız evi naz evidir zaten tabiki düşünelim diycek baban(kız vermek öle kolay degil)1 hafta sonra aile büyügünüz onları arayıp yüzüklerinizle gelin diycek hepsi bu canım korkmana gerek yok zaten oluruda bu :)) şimdiden mutluluklar dilerim

8. 24 Mart 2010
  9. gokcesu

gokcesu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim ya teşekkür ederim en iyisi böyle olması galiba ben bir annemle konuşayım bakalım:))

10. 24 Mart 2010
  11. filiz7778

filiz7778 bulut'um Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bencede gelip tanışsınlar bende tanışmadan bianda oldu bitti keşke normal olsaydı

12. 24 Mart 2010
  13. filiz7778

filiz7778 bulut'um Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    keşke seninki gibi babam olsaydı herşey normal olsaydı inan çok pişman oluyosun

14. 24 Mart 2010
  15. nazarboncugum3453

nazarboncugum3453 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    erkek arkadasınla samimiyetin hangi derecede bilmiyorum cnm ama onada bu durumu söleyebilirsin...

Son düzenleme: 24 Mart 2010
  16. 28 Mart 2010
  17. sebbnemm

sebbnemm umutlarbaskabaharakaldı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    cnm bencede bir gelsinler konuşulsun herşey bizde ilk tanışmaya geldiler ikinci gelişlerinde babam verdi söz gibi oldu 2 hafta sonrada nişan oldu . acele etmeyin herşey usulüne göre olsun baban haklı karşı tarafta bunu bilerek geliyor yanlış anlamazlar

18. 29 Mart 2010
  19. m_ucizem

m_ucizem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    usulüne göre olsun canım önce tanışmaya gelinir daha sonra ailen söz takmak için onları davet ederler ehemn olsun bitsine getirme sakın tadını çıkarmaya çalış bu heyecanlar bir daha yaşanmıyo