kızlar bana yardım edebilir misiniz?

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve angel_eda tarafından 6 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

6 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : angel_eda
  1. angel_eda

angel_eda rabbim bebeğimi koru... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    şuan 6 haftalık hamileyim (çok şükür):CüvCüv: geçtiiğimiz p.tesi keseyi görmek için dr. gittik.. çamaşırımı bi çıkardım ki ne göreyim..kahverengi leke.. keseyi gördük..orda hemen dr. söledim.. o da progesteron ampul verdi.. ondan sonra pek bişey gelmedi.. ama dün dr.un verdiği tahliller için hastanede çok koşturdum.. akşamüstü yine leke geldi.. ama kanama değil. sanki bi yerim çizilmiş de hafif bir kan sızıntısı olmuş gibi..çok korkttum eve geldim hemen ve dinlendim. geçti.. sizce bu normal mii? dr. sölicem ama daha gitmeme 1 hafta var.korkuyorum.. eşime belli etmedim ama.. sizin de başınıza geldi mi böle bişey? ne yapmalıyım?

2. 6 Ağustos 2010
  3. funmak

funmak minik kuşum geliyor... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    canım baya kanaması olup sağlıklıkle bebekler dogurunlar tanıorum bende kanama yok ama dr um evde dinlenme ve progestan hap verdi kese nin yanında bir sıvı gördü kanda olabilir su da emin olamadım dedi ben vajinal uyguluyorum asla yorma cnm kendini yat dinlen bana düşük tehlikem olmadıgı halde istirahat verdi

4. 6 Ağustos 2010
  5. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    bunlar yerlesme kanaması oldugu ıcın dınlenmen lazım senın su sıralar
    normal oldugunu bılıorum
    her ne kadar hamıle kalmıs olmasamda
    yakın arkadslarımda yasadı böle sorunlar
    sıkıntı yapma
    emın ol melegın senınlen gusel bır 9 ay gecırecek
    saglıklan al kucagına ınşşşş
    bızlerede duanı eksık etme

6. 6 Ağustos 2010
  7. angel_eda

angel_eda rabbim bebeğimi koru... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    esra8 ve funmak. içime su serptiniz teşekkürler.. esracım Allah sana da nasip etsin hem de en kısa zamanda inşallah.. funmakcım sen de endişelenme diğer taraftan takip ediyorum seni.. bence bi problem olmayacak.. dr. ultrasondaki yanılma payını hesaba kat.. hepimiz için aslında tek doğru şey var..o da bol bol dua etmek..

8. 6 Ağustos 2010
  9. dublemutluluk

dublemutluluk hayat çocuklarım ve eşimle güzel.. Üye

Beğenildi:
    594
    Ödül Puanları:
    188
    altıncı aya kadar kanamam oldu ilk ay yoğun kanamam oldu... dinlenmeni tavsiye ederim bebeğin umarım sağlıkla dünyaya gelir

10. 6 Ağustos 2010
  11. Soru ilgeci

Soru ilgeci Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    55
    Ödül Puanları:
    153
    ben de birkaç kez tuvalet kağıdının üzerinde (paronayak olduğum için her seferinde bakıyorum.) kan gördüm :KK43: hepsinde de şeffaf akıntının içinde çizgi biçimindeydi.sanki incecik bir damar geçiyor gibi. ilkinde gecenin bir yarısı acile gittik, dr kanama alanı görmediğini söyledi, progesteron tablet verdi. yine de birkaç kez daha oldu. 5. haftaya girince kendi dr.um da vajinal muayene yaptı,kanama yok dedi.yine de her ihtimale karşı progesteron iğne yapıldı, bir hafta etkili dedi. o bir hafta bugün doldu. kova kova kanaması olup da düşük yapmayanlar da var, hiçbir sorun yokken bebeğini kaybedenler de dedi dr, bu biraz da kader işi galiba.yiyecek ekmeği varsa doğar bebişlerimiz. keşke elimizde olsa da akışına bıraksak. ilk öğrendiğimde keseyi görsem de rahatlasam diyordum.keseyi gördüm, yolk sacı görsem de rahatlasam demeye başladım.yolk sacı gördük,şimdi de kalp atışlarını duysam diyorum. o da olunca bir şeyler bulurum yine...hep bir endişe hali...oysa 5 yıl sonra bulmuşsun bebeğini, tadını çıkarsana diyorum,ııh olmuyor!

12. 6 Ağustos 2010
  13. yuzdeyuzakrep

yuzdeyuzakrep Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba gecmiş olsun bol bol dinlen akıntı seklindeyse bişi olmaz insallah ve kesilmiş cok sükür
    bende haileliğimi bilmeden önce adetimi beklerken sancım geldi bir hafta bıyunca lekelendim ve adet sancısı cektim her lekelenmemde bugün kesin adet olurum diye yumurtlayacagım günü hesapladım allahın hikmeti işte 2 gün gectikten sonra evde test vardı dur sunuda atım dedim kullandım dakkası gecmeden cift cizgi belirdi hemen doktoa gittim anlattım oda kesildimi kanaman dedi son 2 günden beri kesildi dedim progoston hap bile vermedi elevit diye bi vitamin verdi bir hafta sonra da gel dedi bugün randevü günüm insallah bebişim iyidir cok korkuyorum bende insallah iyidir bebişlerimiz

14. 6 Ağustos 2010
  15. Soru ilgeci

Soru ilgeci Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    55
    Ödül Puanları:
    153
    yüzdeyüzakrep, sen de benim gibi çok bekleyenlerdensin değil mi? allah kucağımıza almayı da nasip eder inşallah. isteyen herkese dua ediyorum şimdi.
    endişelenmemeye çalış. vajinal ultrasonla 4. haftada gördük biz. dr.um düşüğü tetiklemediğini, düşük olacaksa zaten olacağını söyledi. ikna etti beni. hem bir hafta daha kuruntu yapman bebişe de zarar. görür de rahatlarsın inşallah bugün.

16. 6 Ağustos 2010
  17. yuzdeyuzakrep

yuzdeyuzakrep Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    sedase evet canım cok bekleyenlerdenim kk da eski kulagı kesiklerdenim allah saglıcakla kucagımıza almayı nasip etsin acısını göstermesin aminn:Saruboceq:

18. 6 Ağustos 2010
  19. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    i dileklerın ıcın saol
    amın dıorum butun ıctenlıgımlen
    canım benım